Aušra paliko Egidijų dėl jo meilės alui – vyro elgesys dabar kelia šeimai siaubą

Aktualijos

Po 15 bendro gyvenimo metų Aušra nutarė palikti Egidijų, tačiau skyrybos tapo tikru košmaru. Moteris sako, kad keršydamas vyras šeimos kiemą esą užkrovė nereikalingomis atliekomis, kurios gali būti nuodingos. Spręsti skyrybų dramą nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Po 15 santuokos metų, Aušra nusprendė, kad laikas pokyčiams. Šeima augina 5 vaikus, tačiau žmona pasiryžo skirtis su vyru. Po šios žinios, vyras vis dar apsilanko namuose, tačiau šie vizitai šeimai kelia siaubą.

Per 2 metus namų kiemas tapo toksiškų atliekų savartynu. Atviruose induose – neiaškūs skysčiai, visur mėtosi nereikalingi daiktai. Kelios dienos prieš atvykstant „TV Pagalbos“ komandai, buvo išvežta tiek, kiek tilpo autobusiuke, tačiau atliekų kieme dar liko labai daug. Anot Aušros, namus savartynu pavertė pats Egidijus.

„Čia gyvenam 3 metus, bet jis nuo vasario 21 dienos išėjo gyventi pas motiną, nes neapsikenčiau. Alų geria kiekvieną vakarą. Nuvažiavom lapkritį į Lenkiją, parvažiavom, sakau: šį kartą taip pigiai apsipirkom, ant maisto išleidom 200 eurų, ot pigiai gyvensim. Sako: išleidom 600. Sakau: už ką? Sako: taigi ant alaus.

Tada prasidėjo piktumai. Va tada prasidėjo karas. Turiu filmuotą medžiagą, kaip pyliau alų į tualetą“, – apie vieną skyrybų priežasčių pasakojo Aušra.

Pradžioje, kai žmona pranešė, kad nori skirtis, Egidijus žinią priėmė ramiai – galvojo, kad jį tik gąsdina. Tačiau lašas po lašo, ir Aušros kantrybės taurė užsipildė iki viršaus.

„Jis man nieko, nei pusės žodžio. Nei kodėl, nei kaip – nieko. Nuėjau pas vaikus į kambarį miegoti – jau ant tiek nenorėjau nei miegot kartu, nieko. Pareinu iš darbo – sėdi kojinėm prasmirdusiom, čia neįmanoma sėdėt buvo. Jei kas atvažiuoja vakare į svečius, man sarmata“, – pasakojo moteris.

Paskutinis lašas buvo per Kūčias. Aušra tvarkėsi, ruošė šeimai šventinę vakarienę. Egidijus esą ne tik nepadėjo, bet ir šventei pasibaigus ėmė šėlti – į vaikų kambarį mėtė kėdes. Po šio įvykio žmona užpildė skyrybų prašymą.

Pradžioje sutuoktinis sutiko skirtis, bet po kiek laiko atvažiavo į namus ir savo elgesiu labai išgąsdino vaikus ir žmoną. Aušra kreipėsi pagalbos į policiją.

„Pradėjo su mačetėm lakstyt po kambarį, su peiliais. Aš iškviečiau policiją, jie jam liepė pasišalinti, tai jis išvažiavo. Parašiau pareiškimą, policija nieko nedarė, bylą nutraukė, nors liudininkų buvo“, – su siaubu prisiminė moteris.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Po 15 bendro gyvenimo metų, Egidijus nori, kad sodyba priklausytų jam, o žmona su vaikais esą tegyvena, kur nori. Anot Aušros, vyras apsilanko namuose, kai nieko nėra ir pasiima daiktus, kuriuos šeima kartu užgyveno.

Ką apie tai turėjo pasakyti pats Egidijus, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e