Baisiausia tragedija: vairuotojas be teisių pražudė 6 ir 8 metų vaikus, 17-metį bei du suaugusius

Aktualijos

Vilniaus rajone, Maišiagalos miestelyje, Jauniūnų gatvėje įvyko vienas tragiškiausių eismo įvykių pastaraisiais metais. Tuomet susidūrė sunkiasvoris ir lengvasis automobilis. Tąkart žuvo penki žmonės, net trys iš jų nebuvo sulaukę 18-os metų.

Vėliau paaiškėjo, kad automobilį vairavęs 25-erių metų jaunuolis neturėjo teisės vairuoti. O per tragišką eismo įvykį žuvusi moteris prieš keletą metų jau stebuklingai buvo išvengusi mirties, kai tuometinis sugyventinis tyčia sukėlė sprogimą namuose.

„Vairuotojas, kuris padarė eismo įvykį prie Maišiagalos, tikrai neįvertino savo galimybių, automobilio charakteristikos ir pasielgė labai neatsakingai. Mūsų žiniomis, lenkė visą koloną automobilių, nespėjo sugrįžti į savo eismo juostą ir padarė tą eismo įvykį“, – tuomet pasakojo Vilniaus kelių policijos vadovas.

Vilniaus rajone, Maišiagaloje, avarijos metu žuvo 5 žmonės. „Audi“, kurį vairavo 25-erių metų vyras, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nepasirinko saugaus greičio ir susidūrė su krovininiu „Mercedes Benz“.

Žuvo „Audi“ vairuotojas ir keturi kartu važiavę keleiviai: 43-ejų moteris, trys nepilnamečiai. Iš karto žuvo 17-metis paauglys ir 8-metis berniukas. 6-erių metų mergaitė mirė ligoninėje. Vėliau patikslinta, kad žuvo mama ir trys jos vaikai bei minėtas 25-erių vairuotojas, kuris ne kartą praeityje buvo baustas už vairavimą neturint teisių.

TV3 žinių šaltinių nepatvirtintais duomenimis, su žuvusia moterimi prieš ketverius metus besipykstantis kitas sugyventinis sostinėje, Šnipiškėse, namie atsuko dujas ir susprogdino pastatą. Porą tada iš griuvėsių ištraukė gelbėtojai. Vaikų namuose nebuvo, moteris ilgai gydėsi ligoninėje. 

Kelių policijos atstovai tvirtina, kad didžiausią atsakomybę dėl tokių tragiškų eismo įvykių turi prisiimti vairuotojai.

Pagrindinės avarijų priežastys – išvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą, greičio viršijimas, leistino greičio viršijimas, nesilaikymas atstumo, kalbėjimas telefonu. Taip pat, chuliganiškas vairavimas ir girti vairuotojai.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e