Lietuvė prisipažino savo namų kieme užkasusi kūdikius

Aktualijos

Jungtinėje Karalystėje bus teisiami lietuviai už tai, kad savo namų kieme užkasė dvynių kūnus.

Lietuvė mama prisipažino, kad savo namų kieme užkasė dvynių kūnus ir nuslėpė faktą apie jų gimimą.

30 metų Eglė Žilinskaitė buvo sulaikyta kartu su buvusiu partneriu, 48 metų Žilvinu Ledovskiu po kraupaus atradimo Bridžende, Velse, 2022 metų lapkritį.

Balandžio 10 d. ji pripažino savo kaltę dėl dviejų kaltinimų dėl vaiko gimimo slėpimo ir dviejų už tai, kad neleido teisėtai ir tinkamai palaidoti mirusių vaikų kūnų, rašo thesun.co.uk.

Ž. Ledovskis dėl visų keturių kaltinimų savo kaltės nepripažino ir lapkričio 25 dieną stos prieš Kardifo Karūnos teismą.

E. Žilinskaitė buvo paleista lygtinai už užstatą, nuosprendis jai bus paskelbtas tame pačiame teisme šių metų gruodžio 5 d. 

Manoma, kad tragiškai mirę kūdikiai – „Kūdikis A“ ir „Kūdikis B“ buvo dvyniai ir mirė tarpe nuo 2017 m. sausio 1 d. iki 2022 m. lapkričio 26 d. 

Tuo metu, kai buvo rasti kūdikių kūnai,  detektyvas Darrenas George sakė: „Mano mintys lieka su visais, kuriuos paveikė šis traumuojantis incidentas“. 

Porai, kuri nebėra kartu, buvo įsakyta nebendrauti, atvykti į vietos policijos komisariatą ir nesikreipti dėl pasų ar kelionės dokumentų, ir jų neturėti. 


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e