21-erių motina žiauriai nužudė mažametę: keliskart sviedė į grindinį ir pabėgusi ją paliko mirti

Kriminalai ir nusikaltimai

Motina, kuri prisipažino ne kartą „trenkusi“ savo mažametę mergaitę į betoną, už jos nužudymą nuteista kalėti iki gyvos galvos be galimybės būti paleistai lygtinai.

21-erių Makaylia Jolley iš JAV, Misisipės paėmė savo dviejų mėnesių dukrelę „už kulkšnių, kelis kartus trenkė ją į betoną ir paliko“, apygardos prokuroro padėjėją Kathryn Newman citavo „NBC News“, skelbia „SkyNews“.

Liudininkai policijai pasakojo, kad vaikas buvo paliktas gulėti ant kelio, o pati M. Jolley nubėgo į netoliese esantį mišką, kur buvo sulaikyta.

Sunkius sužalojimus patyrusi mažametė buvo nuvežta į ligoninę, tačiau po dviejų dienų mirė.

Patyrė sunkius sužalojimus

Mergaitė patyrė smegenų pabrinkimą ir kraujavimą, didelius kaukolės lūžius, kairės ir dešinės rankos nykščio lūžius  ir kraujosruvas akyse.

Atlikus psichinės būklės įvertinimą buvo nustatyta, kad motina yra tinkama stoti prieš teismą. Valdžios institucijos nustatė, kad šiurpaus įvykio rytą ji vartojo narkotikus.

Šį pirmadienį M. Jolley prisipažino kalta dėl žmogžudystės – nusikaltimo, už kurį gresia tik dvi galimos bausmės: mirties bausmė arba kalėjimas iki gyvos galvos be galimybės būti paleistai lygtinai.

Prokuroras iš pradžių siekė mirties bausmės, bet vietoj to pasiūlė M. Jolley susitarimą dėl kaltės pripažinimo – viena iš priežasčių buvo ta, kad liudytojams, šeimai ir valdžios institucijoms nereikėtų iš naujo išgyventi to, kas įvyko, skelbia žiniasklaida.

Prokuroras pabrėžė, kad tai buvo „nepaaiškinamas ir baisus nusikaltimas prieš nekaltą vaiką. Jis taip pat pridūrė: „Ji mirs kalėjime, kur jai ir vieta už šiuos nusikaltimus prieš savo dukrą“.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e