„Maximoje“ įsigyta prekė šokiravo marijampolietę: negalėjo patikėti, ką išvydo

Maistas / Gėrimai

Marijampolietė vienoje iš parduotuvių „Maxima“ įsigijo sūrį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, buvo supelijęs.

Nesėkmingo pirkinio nuotraukomis pasidalijusi skaitytoja, kuri paprašė likti nepristatyta sakė, kad sūrį, kuri pirko, galiojimas buvo geras, tačiau pelėsis – labai nustebino.

„Tikėtina, kad tą sūrį buvo kažkas paėmęs, numetė ne į šaldytuvą, o pardavėjas, nepamatęs, nunešė į šaldytuvą ir padėjo. Mums taip jau kliuvo jį pasiimti“, – pasakojo marijampolietė.

Vis tik ji įspėja, kad prieš perkant bet kokį maisto produktą, būtina apžiūrėti ne tik galiojimo datą, bet ir kaip atrodo prekė, kad nebūtų tokio nesėkmingo pirkinio kaip šis.

Atsiprašė pirkėjos 

Savo ruožtu korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė sako, kad maisto saugos ir kokybės užtikrinimas mums yra vienas svarbiausių veiklos prioritetų, todėl nuolatos yra vykdoma kokybės kontrolė, kurios metu yra tikrinami maisto produktų galiojimo terminai, laikymo sąlygos bei atsekamumas.

„Visada dėmesingai peržiūrime maisto produktus, o pastebėjus, kad jie neatitinka kokybės reikalavimų, nedelsiant išimame iš prekybos.

Gavę informaciją apie galimai mūsų prekybos tinkle įsigytą nekokybišką prekę, nedelsdami pradėjome vidinį patikrinimą tiek parduotuvėse visuose regionuose, tiek sandėlyje. Pagal turimą informaciją apie prekę negalėjome identifikuoti prekės partijos numerio bei galiojimo, tačiau patikrinome visus turimus galiojimus ir neatitikčių neradome.

Esame labai dėkingi klientams, kurie pastebėję kokybinius pažeidimus, informuoja mus tiesiogiai. Tai leidžia iškart operatyviai imtis atitinkamų veiksmų. Klientai gali skambinti nemokama informacine linija 8800 200 50, rašyti el. paštu [email protected] ar tiesiog kreiptis į mūsų parduotuvių administraciją.

Norime patikinti, kad įsigijus nekokybišką gaminį ir pateikus pirkimo kvitą ar kitą papildomą informaciją, kuri patvirtintų pirkimo faktą, visada klientams yra grąžinami pinigai.“

Šaltinis: tv3.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e