15-metis paauglys išgelbėjo skęstantį vaiką, šokęs paskui jį į šaltą vandenį

Naujausios žinios

Paauglį iš Vakarų Jorkšyro (Didžioji Britanija) vadina tikru „angelu sargu“ po to, kai jis šoko į kanalą gelbėti skęstančio mažylio.

15-metis Railis Fergiusonas sekmadienį vedžiojo du savo šunis, kai pastebėjo mažą berniuką, kuris įkrito į kanalą.

„Aš laimingas, kad buvau ten ir sugebėjau panerti ir išgelbėti jį. Aš neturėjau laiko galvoti, aš tiesiog vaikštinėjau su savo šunimis, kai pamačiau, kaip jis įkrito. Tai buvo grynas instinktas. Viskas įvyko per sekundės dalį, ir staiga aš atsidūriau kanalo dugne ir sugebėjau pačiupti jį,- papasakojo Railis. Vanduo buvo toks šaltas, kad mano širdis pašėlusiai daužėsi. Bet svarbiausia – mažyliui viskas buvo gerai. Jei aš būčiau ėjęs pro ten bent 30 sekundžių vėliau, jis galėjo mirti. Aš privalėjau jį išgelbėti“.

Railis pakvietė pagalbos, kai laikė mažylį vandenyje, ir du praeiviai šoko pas juos.

Mažylio Redžio mama, 33 metų Rebeka Hempton, pasakė: ji dirbo sode, nusisukus tik kelioms minutėms 15 mėnesių Redžis paspruko iš kiemo ir pasuko prie kanalo, kuris prasideda iškart už šeimos kiemo.

„Aš nenustoju kartoti, kad Railis – mūsų angelas sargas. Redžis užaugs, žinodamas, kas toks yra Railis ir ką jis dėl jo padarė. Jis mūsų superherojus. Aš niekada negalėsiu atsidėkoti Railiui, aš daviau jam pinigų kaip apdovanojimą, bet jokie pasaulio pinigai niekada neatlygins to, ką jis padarė dėl manęs“.

Šeimos kaimynas, įkvėptas paauglio herojiškumo, sukūrė puslapį Gofundme, kad surinktų lėšų Railiui, tačiau paauglys atsisakė imti pinigus ir paprašė žmonių paaukoti juos medikams.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e