2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių. Ar ji buvo teisi?

Naujausios žinios

Paskelbtos garsiosios aiškiaregės Vangos prognozės 2020 metams. Garsiausios aiškiaregės pareiškimai buvo apie religinius karus Europoje, baisią epidemiją ir Rusijos mokslininkų atradimą, kuris gali prailginti žmonių gyvenimus, praneša 5tv.ru

Vanga teigė, kad jos neįprastas galias lemia nematomos būtybės, perduodančios reikalingą informaciją apie žmogų. Kiekvieno žmogaus gyvenimas, nuo pat gimimo iki mirties jai buvęs prieš akis. Ji teigė, kad matanti ir bendraujanti su žmonėmis, mirusiais prieš šimtus metų.

Vanga (Ванга) arba Baba Vanga (1911 m. sausio 31 d. – 1996 m. rugpjūčio 11 d.), gimė kaip Vangelija Pandeva Dimitrova (Вангелия Пандева Димитрова), po vedybų tapo Gušterova – bulgarų aiškiaregė, žolininkė, pranašė, mistikė.

Vanga pranašavusi, kad po 200 metų žmonės pradės bendrauti su ateiviais. Pasakojama, kad Vanga išpranašavusi Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, rugsėjo 11 atakas, tikslią savo mirties datą. Vanga taip pat praktikavo gydymą žolelėmis.

Religiniai kariniai konfliktai Europoje labiausiai jaudino Vangą. Verta paminėti, kad aiškiaregė prognozavo dar prieš didžiulį emigrantų iš Vidurinių Rytų ir Afrikos valstybių antplūdį į senojo pasaulio šalis. Vanga tvirtino, kad „minios, pavirtusios aukomis“, „virs velnio tarnais“.

2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių. Visus ateinančius metus, pasak aiškiaregės, viso pasaulio mokslininkai stengsis išgydyti baisią ligą.

Vanga taip pat pasakojo, kad tam tikras Rusijos mokslininkas padarys neįtikėtiną atradimą medicinos srityje. Aiškiariagė teigė, kad tyrėjas išras būdą „prailginti gyvenimą“ ir „užkirs kelią mirčiai“.

BV inf.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e