27-erių mergina mirė nuo vėžio, tačiau vėliau šeima rado žinutę, kurią ji parašė Facebooke

Naujausios žinios

Mirtis – tai dalykas, kuris laukia mūsų kiekvieno, tačiau pažvelgti jai į akis tikrai nėra lengva kiekvienam. Daugelis žmonių apie mirtį pradeda galvoti tik, kai pasensta, visgi kartais ji ateina daug anksčiau. Holly Butcher buvo viena iš tokių.

Holly apie savo mirtį pradėjo galvoti būdama 26-erių, kai jai buvo diagnozuotas vėžys.

Prieš paliekant mūsų pasaulį, moteris nusprendė parašyti laišką ir pasidalino juo Facebook profilyje.

Prabėgus vos 24 valandoms, Holly gyvybė užgeso artimųjų rate.

Dabar ši žinutė skrieja aplink pasaulį ir palietė visų žmonių širdis.

“Labai keista suvokti ir susitaikyti su mirtimi būnant vos 26-erių. Tai dalykas, kurį tu paprasčiausiai ignoruoji. Dienos eina viena po kitos ir tu galvoji, kad jos ir toliau taip eis, kol nutinka kai kas netikėto. Visą gyvenimą save įsivaizdavau pasenusią ir pražilusią, su didele šeima ir anūkais, kurią planavau sukurti su savo mylimuoju. Aš to taip noriu, kad net skauda…

Visgi toks yra gyvenimas – jis trapus, nenuspėjamas ir kiekviena diena yra dovana, o ne teisė. Šiandien man 27 ir aš nenoriu išeiti. Aš myliu savo gyvenimą. Esu laiminga – esu skolinga už tai savo brangiausiems. Tačiau šio gyvenimo etapo aš negaliu kontroliuoti.

“Galbūt Jūs šiandien užstrigote kamštyje ar blogai miegojote, nes jūsų mieli kūdikiai jus vis žadino. Galbūt kirpėja nukirpo plaukus trumpiau, nei prašėte. Jūsų nagai įlūžo, jūsų papai per maži arba turite celiulitą. Nekreipkite dėmesio į šitą didelį š*dą. Galiu garantuoti, kad Jūs tikrai negalvosite apie šiuos dalykus, kai ateis metas išeiti“

Visi šie dalykai yra tokie nereikšmingi, kai bendrai pasižiūri į savo gyvenimą. Aš matau, kaip mano kūnas nyksta ir dėl to nieko negaliu padaryti. Viskas ko aš noriu – tai sulaukti dar vieno gimtadienio, Kalėdų su savo šeima arba dar bent vienos dienos su savo draugu ir šunimi. Tik dar vienos dienos…

Dažnai girdžiu, kad žmonės skundžiasi, koks sunkus jų darbas arba kaip sunku sportuoti. Turėtumėte būti dėkingi už tai, kad jū apskritai esate fiziškai pajėgūs tai daryti. Juk darbas ir sportas tokie kasdieniai dalykai… iki kol mūsų kūnas nebeleidžia daryti vieno arba kito.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Visada stengiausi gyventi sveikai ir tai buvo mano didžiausia aistra. Saugokite savo sveikatą ir kūną, net jei jūsų formos nėra idealios. Pasižiūrėkite į veidrodį ir džiaukitės koks jis nuostabus. Treniruokite jį ir maitinkitės sveikai. Bet nebūkite apsėsti šio dalyko.

Dėkokite už kiekvieną dieną, kai jums nieko neskauda. Dėkokite ir už tas dienas, kai jaučiatės prastai, nes sergate gripu, skauda nugarą ar išsisukote koją. Taip, tai yra š*das, tačiau tai nepavojinga gyvybei ir praeis.

Mielieji, mažiau skųskitės ir daugiau padėkite kitiems!

Labai keistas jausmas yra turėti pinigų, kuriuos galėtum išleisti, bet tu miršti. Tai ne tas metai, kai tiesiog nueitum nusipirkti kažką materialaus, pavyzdžiui suknelę. Tik dabar pradedi galvoti, kaip kvaila, jog mes manome, kad verta leisti tiek daug pinigų ant drabužių ir daiktų.

Vietoj suknelės, kosmetikos ar papuošalo, nupirkite ką nors mielo savo draugei. Pirma – visiems nusispjauti, kad tą pačią suknelę užsidėsite antrą kartą. Antra – dėmesys draugams yra malonus dalykas. Pasikvieskite juos pietų arba pagaminkite ką nors patys. Padovanokite jiems augalą, žvakę ar masažą ir pasakykite, kad juos mylite.

Savo pinigus išleiskite naujiems potyriams. Juk tai geriau, nei visas materialus š*das…

Tiesiog mėgaukitės akimirką, užuot amžinai būtumėte sulindę į telefono ekraną. Gyvenimas nėra skirtas jį nugyventi per ekraną ir bandant padaryti tobulą nuotrauką. Džiaukitės gyvenimo akimirkomis, žmonės! Nustokite jas amžinti dėl kitų žmonių.

Kartais prabuskite anksčiau ir paklausykite paukščių, kol tuo metu nuostabiai kyla saulė. Klausykitės muzikos… iš tikrųjų klausykite. Muzika yra pati geriausia terapija. Paniurkykite savo šunį – to aš labai pasiilgsiu. Padėkite į šalį telefoną ir pakalbėkite su draugais. Ar jiems viskas gerai? Keliaukite, jeigu tai jūsų pašaukimas. Nekeliaukite, jei to nenorit. Dirbkite tam, kad gyventumėt, o ne gyvenkit tam, kad dirbtumėt. Darykite tai, kas priverčia Jūsų širdį džiaugtis. Atsipjaukite torto gabaliuką ir suvalgykite be jokios graužaties. Nejauskite spaudimo, kai kiti verčia daryti kažką, kas jiems atrodo įprasta. Jūs galite gyventi tiesiog vidutiniškai ir su tuo viskas yra gerai. Savo mylimiems žmonėms visada sakykite, kad labai juos mylite. Sakykite tai visada ir mylėkite juos iš visos širdies.

Atsiminkite, jeigu kažkas jus verčia jaustis blogai, jūs visada tai galite pakeisti. Ar tai būtų darbas, meilė ar dar kas kita. Tiesiog turėkite drąsos. Jūs nežinote, kiek laiko jums duota šioje žemėje, todėl visada būkite laimingi. Žinau, kad visi taip sako, bet tai ir yra tiesa.

Ir dar vienas svarbus dalykas – jei galite, padarykite gerą darbą žmonijai ir reguliariai aukokite kraują. Juk tai gelbsti kitų gyvybes. Manau, kad tai nepastebimas dalykas, tačiau viena auka kartais gali išgelbėti net tris gyvybes. Dovanotas kraujas man padėjo išgyventi daugiau nei metus. Aš labai esu dėkinga šiems žmonėms, nes tai man leido praleisti daugiau laiko su šeima, draugais ir šunimi.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e