3 Klasės Užduotis, Kuri Suaugusiesiems Pasirodė Per Sunki … O ar jums pavyktų ją išspręsti?

Naujausios žinios

Vasaros atostogos eina į pabaigą, todėl nepakenktų kartu su vaikais atostogų metu šiek tiek sustingti smegenims ir prisiminti mokyklinius mokslus. Kaip sakoma, neneškite žinių už nugaros, tad kodėl gi ne nuvalius dulkes nuo savo gysločio?

Redaktoriai siūlo prisiminti trečios klasės matematiką ir išspręsti paprastą, iš pirmo žvilgsnio, pavyzdį. Kaip paaiškėjo, atliekant šią paprastą užduotį, daugiau nei pusė suaugusiųjų yra sudeginti!

Taigi, ar galite išspręsti šį pavyzdį?

Jei gauni 1, tada neskubėk džiaugtis. Patikrinkite rezultatą skaičiuotuve. Atsakymas bus 9!

Nesunku atspėti, kad atsakymą gavę vienetai veiksmą pirmiausia atliko skliausteliuose. Tada mes padauginome jį iš 2, o po to mes padalinome 6 iš to, kas atsitiko.

Tačiau be sielos skaičiuotuvai pavyzdį išsprendžia kitaip. Jie taip pat pirmiausia atlieka veiksmus skliausteliuose, bet po to daugina ir dalija griežta tvarka – iš kairės į dešinę. Taigi koks yra teisingas atsakymas?

Norėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte pažvelgti į matematikos vadovėlį ir perskaityti, kokia seka atliekamos aritmetinės operacijos. Ir taisyklė labai paprasta:

„Veiksmai atliekami iš kairės į dešinę, pirmiausia sudėjus ir dalijant, o po to sudėjus ir atimant“.

Jei pavyzdyje yra skliausteliuose, tada veiksmai juose atliekami pirmiausia pagal aukščiau nurodytą taisyklę.

Dabar grįžtame prie savo pavyzdžio ir išsprendžiame jį taip, kaip nurodyta vadovėlyje.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Pažymėtina, kad šis pavyzdys sukėlė tikrą komentarų pliūpsnį. Daugelis nesutiko su išsakytu balsu ir išsakė savo mintis šiuo klausimu. Pažvelgęs į kai kuriuos skaičiavimus net imi abejoti atsakymo teisingumu …

O kaip jūs manote, ar atsakymas 9, ar mūsų redakcija nesupranta apgailėtino dalyko matematikoje ir bando uždėti makaronus ant ausų? Parašykite savo nuomonę komentaruose!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e