99% žmonių negali teisingai atsakyti, kiek degtukų yra nuotraukoje.

Naujausios žinios

99% žmonių negali teisingai atsakyti, kiek atitikmenų yra nuotraukoje. Ar norėtumėte šiek tiek pristabdyti ir pajudinti savo gyrus? Mes nustatėme jums neįprastą problemą. Iš pirmo žvilgsnio joje nėra nieko sunkaus, tačiau, pagal statistiką, 99% žmonių atsako neteisingai!

Jei suskaičiavote 10 rungtynių, suskaičiuokite dar kartą. Tiesą sakant, jų yra mažiau – kai kurie jų tiesiog atsispindi veidrodiniame žiebtuvėlio korpuse. Kad būtų lengviau, mes netgi nupiešėme atspindį.

Ar manote, kad iš tikrųjų yra 8 rungtynės? Vėl negerai! Vis dar nežinote, koks laimikis? Tada žiūrėkite atsakymą žemiau. Tiesą sakant, šiai nuotraukai prireikė 7,5 (septynių su puse) atitikmenų! Faktas yra tas, kad degtukas, esantis už žiebtuvėlio apačioje dešinėje, negalės visiškai tilpti. Kad neatsirastų prie žiebtuvėlio, jis turi būti sulaužytas per pusę.

Beje, akyliausi gali pastebėti, kad žiebtuvėlio dangtelyje atsispindi dar vienas degtuko gabalas. Apskritai šis mačas jau yra užkulisiuose ir jo galima nepaisyti, tačiau jei atsakėte į 8.5, mes taip pat esame pasirengę pripažinti tai teisinga.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e