A.Rusteika: Pamirškite šioj šaly seniai jokios teisėsaugos, jokių tikrų rinkimų, jokios žodžio laisvės ir jokios demokratijos nėra

Naujausios žinios

Patriarchas, pastebėtas uždaroj patalpoj, tarp žmonių, Seime su ant smakro tabaluojančia kauke – jokių karantino pažeidimų teisėsauga nenustatė ir į Lietuvos Respublikos piliečio skundą atsakė, kad viskas gerai.

Patriarchas, pastebėtas uždaroj patalpoj, tarp žmonių, Seime su ant smakro tabaluojančia kauke – jokių karantino pažeidimų teisėsauga nenustatė ir į Lietuvos Respublikos piliečio skundą atsakė, kad viskas gerai.

Ta pati teisėsauga, kuri vienišą, pamiške vieną bėgiojusią be kaukės Lietuvos Respublikos pilietę nubaudė už karantino pažeidimą, nors aplinkui per kelis kilometrus nei gyvos dvasios nebuvo.

Net Europa Libera, tupinti farmokorporacijų kišenėj, stabdo AstraZeneca, abejoja, aiškinasi mirties atvejus, tiria. Didžiajam virusologui ir imunologei DulkisSimonyte (ačiū Tomui už padaro krikštą) buvo viskas absoliučiai aišku iš karto ir be jokių tyrimų – AstraZeneca yra tobula!

Kada valstybės nori apsaugoti savo žmones ir trūksta net tų tobulųjų korporacinių vakcinų, Europos valstybės perka ir rusišką, italai stato fabriką joms gaminti – toks yra normalus pasaulis už beprotnamio sienų. Tačiau didysis virusologas-imunologas DulkisSimonyte iš anksto ir be tyrimų žino, kad tai yra blogis!

Jei žmonės mirtų be antibiotikų ar miestai degtų, mes rusiškais vaistais tikrai tikrai negydysim ir iš Baltarusijos atitekėjusiu prorusišku Neries vandeniu negesinsim! Paleisim nuo lenciūgo LRT ir būsit grabuose laimingi! Pirksim iš latvių rusišką elektrą ir griūsim aukštielninki klykdami, kokie jie kalti!

“Kova su prorusiškumu” yra tikrųjų Lietuvos priešų atpažinimo ženklas, kaip ir nezabudkė. Ši “kova” – jų pačių leidžiama dūmų uždanga, norint paslėpti kaltes už esamą situaciją valstybėje, iš kurios kyšo konservatorių interesų ausys. Ir įrankis susidoroti su oponentais, suvokiančiais padėtį žmonėmis ir kritikais.

Ir yra tūkstančiai idiotų, kurie tuo nuoširdžiai tiki ir įsivaizduoja esantys dideliais patriotais, nors tą isterišką “kovą su prorusiškumu” vykdo tie, kuriems ant Lietuvos nusispjaut iš aukštos varpinės. Kurie tuoj atkurs jedinstvenininkų autonomiją. Ilsėkitės ramybėje, kolegos, jums jau niekas nebepadės, užuojauta.

Valstybė, kurioj nebuvo pasodintas nei vienas biudžeto vagis. Kuri oficialiai pripažino, kad visuotinio valstybės turto išvogimo, pavadinto privatizacija, rezultatai niekada negalės būti peržiūrėti. Kuri džiugiai žygiuoja į susinaikinimą – dėl visko kalti rusai.

Šioj šaly seniai jokios teisėsaugos, jokių tikrų rinkimų, jokios žodžio laisvės ir jokios demokratijos nėra. Ir valstybės jokios nėra. Yra tik režimo imitacijos, parsidavusios žiniasklaidos butaforija marionečių teatre ir prisiplakėlių bizniukai.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šaltinis: minfo.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e