A.Jagelavičiūtė paviešino vaizdo įrašą, kuriame su viltimi kreipiasi į visuomenę: tai vienintelis kelias vėl būti kartu

Naujausios žinios

Ketvirtadienį socialinių tinklų žvaigždė, stilistė, drabužių dizainerė Agnė Jagelavičiūtė kreipėsi į lietuvius su jautria žinute. Joje – raginimai gerai apgalvoti šio laikotarpio sunkumus ir suprasti, kad tam, jog karantinas pasibaigtų, yra tik vienas sprendimas.

Kreipimusi į tautiečius A.Jagelavičiūtė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Moteris pasakojo, kad šiuo metu jai brangus žmogus gyvena, mokosi ir dirba Kinijoje. Visgi ten nuvykti jam buvo nelengva.

„Kad jis patektų į tą šalį pandemijos apimtame pasaulyje, jam teko ištverti net ne kelis, o dešimtis testų ir savaitę saviizoliacijos. Totalitarinės, ne tokios, kokioje neva gyvename mes“, – pasakojo stilistė. Anot jos, dar šiek tiek pakentėti turime ir mes.

„Tam, kad pavasarį apsikabintume, išsiskyrus rudenį, mums teks iškęsti bent dar 10 testų. Mes kalbame apie saviizoliaciją, apie karantiną. Ir aš jokiu būdu neraginu elgtis priešingai, tiesiog noriu pasakyti, kad atėjo laikas suprasti, jog pandemijos neįmanoma pralaukti, net jei lauksime 5, 10, 15 ar 20 metų, žiūrėdami, kaip tarp keturių sienų auga mūsų vaikai, kaip žlunga mūsų svajonės ir mūsų statyti verslai.

Šaltinis: 15min.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e