Armonaitė blogos žinios: panašu, kad kavinės ir parduotuvės bus atviros tik pasiskiepijusiems žmonėms

Naujausios žinios

Vyriausybė spręs, ar ateityje kavinėse, parduotuvėse galės lankytis tik pasiskiepiję asmenys, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Be to, gali būtų plečiamas paslaugų ir veiklų skaičius, kur lankantis gali reikėti galimybių paso.

„Galimybių pasas bus reikalingas rudenį, kad neuždarytume ekonominių veiklų, kad žmonės toliau galėtų džiaugtis savo mėgstamais restoranais, kavinėmis, parduotuvėmis ir t.t.

Tačiau Vyriausybė spręs, ir panašu, kad tos veiklos bus atviros pasiskiepijusiems žmonėms, nes šiuo metu vyksta nepasiskiepijusių pandemija“, – antradienį žurnalistams sakė ministrė.

Aušrinė Armonaitė

Aušrinė Armonaitė / J. Stacevičiaus/LRT nuotr.

A. Armonaitės pasiteiravus, ar neigiamą COVID-19 testą turintys, tačiau neskiepyti ir COVID-19 nepersirgę asmenys ateityje negalėtų lankytis parduotuvėse ar kavinėse, ji pažymėjo, kad dėl to dar spręs Vyriausybė.

„Vyriausybė spręs, aš kol kas nenoriu užbėgti įvykiams už akių. Tačiau kalbame apie tai, kad žmonių, kurie pasiskiepijo, išgyveno šalutinius poreikius, turi imunitetą, kad mes jų ribojimais nebaustume. Toks yra mūsų tikslas. Taip pat norime, kad tie žmonės, kurie pritrūko laiko pasiskiepyti, tą padarytų jau dabar“, – pažymėjo A. Armonaitė.https://60d861a2d2dc7cc10a28918642c97502.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

LRT.lt primena, kad sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys dar pirmadienį teigė, jog artimiausiomis dienomis Vyriausybė žada priimti sprendimą nebekompensuoti testų kainos galimybių pasui gauti.

Šaltinis: lrt.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e