Atidžiau Į Vonią Įsižiūrėjusi Moteris Nustėro – Klykdama Bėgo, Kiek Kojos Neša. Nelinkėčiau niekam to patirti…

Naujausios žinios

Tokio vaizdelio savo vonioje, tikriausiai, niekas nenorėtų pamatyti. To nenorėjo ir Baltimorėje, JAV, gyvenanti mergina, tačiau nėra to blogo, ka neišeitų į gerą – jos vaizdelis virto tikra interneto sensacija, kuri buvo peržiūrėta beveik 7 milijonus kartų.

Amerikietė Trin savo „TikTok“ paskyroje nufilmavo, kaip atėjusi į savo namo rūsio vonią joje pastebėjo gyvatę. Ji savo galvą buvo iškišusi iš vonios nutekėjimo sistemos. Kadangi gyvatė buvo labai maža, Trin pagalvojo, kad ji gali gyvatę nuplauti vandeniu ir ją paskandinti.

Deja, šis sprendimas buvo klaida, nes vos tik mergina atsuko vandenį gyvatė ėmė ir pajudėjo. Mergina ėmė klykti, o tada vaizdo įrašas nutrūko. Kaip vėliau teigė pati Trin, ji iš vonios kambario bėgo klykdama, kiek tik jos kojos nešė. Iš išgąsčio ji net neužsuko vandens.

„Radau gyvatę savo rūsio vonioje. Tada aš pabėgau į viršų, o vanduo vis dar bėga“, – savo „TikTok“ paskyroje rašė Trin.

Vaizdelis netrukus tapo tikra interneto sensacija ir sulaukė milijonų peržiūrų bei komentarų. Daugelis internautų teigė, kad niekada nenorėtų pamatyti tokio vaizdo, o jei jau tektų, tai tikriausiai iš išgąsčio daugiau niekada nesipraustų vonioje ar duše:

„Jos klyksmas sukrėtė iki sielos gelmių.“

„Ar jūs bent įsivaizduojate, kaip aš po to bijočiau praustis tokioje vonioje?“

„Tai yra didžiausia mano baimė.“

„Daugiau gyvenime nesiprausiu po dušu.“

Kitame vaizdelyje mergina tikino, kad paprašė savo mamos pagalbos. Vėliau gyvate buvo pasirūpinta. Tiesa, mergina prisipažino, kad po šio įvykio ji daugiau į tą vonią kojos nebekėlė.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Savo akimis pamatyti milijonus kartų peržiūrėtą vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e