Budraitytė kreipiasi į 1 Zodiako ženklą: jo laukia itin karšta vasara

Naujausios žinios

Nors meilės diena švenčiama vasarį, tačiau ne ką mažiau mylimą žmogų šalia savęs norisi turėti ir vasarą, kad kartu galėtumėte kurti geriausius prisiminimus. Viena garsiausių Lietuvos astrologių ir būrėjų Vaiva Budraitytė su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais dalijasi kas meilės fronte laukia kiekvieno Zodiako ženklo.

Avinas

Geriausias laikas meilės nuotykiams yra liepos pirma pusė, tačiau jos įžiebimui dar yra laiko. Nuo birželio vidurio galite kurti planus bei pradėti juos realizuoti tam, kad apogėjus liepos mėnesį būtų pasiektas užtikrintai. Norintiems praleisti laiką be įsipareigojimų reikia rinktis liepos pabaigą, bei pirmą rugpjūčio pusę. Deja, ypatingai didelių emocinių audrų šią vasarą greičiausiai nesulauksite.

Jautis

Šiuo metu ir visą vasarą, jausite didelį laisvės poreikį. Todėl griežtesni moraliniai nuostatai turėtų būti siekiamybė. Visiškai netinkamas laikotarpis meilei yra pirma liepos pusė. Rugpjūčio pirma pusė gali būti ideali, tačiau su šalto dušo intarpais, tad geriau ramiau, bet užtikrintai – tam tinkamas laikas rugpjūčio vidurys bei antra pusė. Rugpjūčio antrą pusę vienišiai gali susirasti savo žmogų.

Dvyniai

Pirmi du vasaros mėnesiai idealiai tinkami meilei, kurią šio ženklo atstovai jaus, bet gali būti aistros trūkumas. Birželio mėnesį protas dirbs puikiai, tad bus sunku įsijausti į aistros dalykus. Taip jau tas pasaulis surėdytas, kai protas dirba, tada apie aistrą nėra kada galvoti. Rugpjūtis mėgstantiems dramatiškus santykius bus tobulas, adrenalinas suteiks naujus sparnus. Rugpjūčio pabaigoje galima laiminga atomazga.

Vėžys

Kažkiek menkų problemėlių šią vasarą gali būti, tačiau visi trys vasaros mėnesiai yra palankūs jautriam Vėžiui. Birželį bus daugiau susižavėjimo, nuostabiai švelnios aistros. Liepą daugiau vadovavimo bei strategavimo, na, o rugpjūčio antroje pusėje bus pereita prie veiksmų – deja, jie gali būti kiek per grubūs… Tuo periodu teks mokytis neskausmingai apsišlifuoti kampus.

Liūtas

Vasarą laisvė veikti meilės srityje bus pakankamai suvaržyta, bet epizodiškai bus galima patirti nuostabių akimirkų. Tinkamiausias laikas meilei yra liepos pirma pusė, tačiau pasiruošimas užkariavimui, sugundymui gali prasidėti jau nuo birželio pirmų dienų. Rugpjūčio pirmąją pusę galima skaičiuoti „viščiukus“, romantikos jau nebeliks, dominuos santūrūs šilti santykiai.

Mergelė

Stipresne aistra bei meile galėsite labiau pasidžiaugti nuo liepos vidurio, o rugpjūtį reiktų save pradėti kontroliuoti, jog netyčia neprisivirtumėte košės… Visi jausmai tuo metu bus žymiai stipresni nei įprastai, tad tai jus gali išmušti iš pusiausvyros ypač vedusius. Birželį ir liepos pradžioje geriau nesivelti į naujus abejotinus santykius, turėsite nuostolių. Svarstyklės Birželį verta atsižvelgti į savo pajamas, mat išlaidų užkariaujant kažkieno širdį gali būti daugiau nei buvote numatę. Tačiau birželio pabaigoje situacija bus žymiai palankesnė, reikės tik prisikaupti ryžto ir liepos pirmoje pusėje „laimikis“ pats įklius į tinklą. Tačiau didžiausias aistros antplūdis bus rugpjūčio antroje pusėja – žiūrėkit, kad kraujas neužvirtų…

Skorpionas

Skorpionams meilės srityje nusimato daug trukdžių, besitęsiančių problemų. Teks rimtai spręsti iškilusius sunkumus meilės srityje. Tačiau jie galės maudytis meilės spinduliuose birželio pradžioje bei antroje rugpjūčio pusėje. Būkite atsargesni liepos pirmoje pusėje – verčiau bendravime neperlenkti lazdos, rezultato nebus arba jis bus per menkas įdėtoms pastangoms.

Šaulys

Pirmą vasaros mėnesį būsite įsivėlę į ginčus, su jumis bus sunkiau susitarti, tad leiskite įvykiams plėtotis savaime. Liepą situacija gundymui ir susigundymui bus palankiausia, tad nedelskite… Rugpjūtį prasidės daugiau nesutarimų, piktesnių  veiksmų, nesusišnekėjimo, bet tai bus taip pat meilė, tik  kitokia – reikalaujanti kantrybės ir  pasiaukojimo.

Ožiaragis

Geriausias laikas meilei bei aistrai yra rugpjūtis, o ypač pirmoje mėnesio pusėje. Tuo metu galite visapusiškai atsiskleisti, įsivelti į kovą be taisyklių – gundymus derindami su valios bei magijos elementais, kurie gali toli nunešti – ar tikrai žinote, kur norite patekti… Neužmirškit atsakomybės. Birželį bei liepą galima būtų irgi kažką malonaus nuveikti, tačiau vis kažkas trukdys…

Vandenis

Ganėtinai griežtas laikotarpis, kai kalba eina apie santykių patikrinimą, atsidavimą, kas yra už aistros, gilesnės meilės jausmo supratimas. Dažnai tokiu metu dažna santuoka, partnerystė tampa nepakeliama našta, kurios atsisakoma. Tačiau kaip tik čia ir slypi gilioji meilės esmė, kai susitaikoma, jog teks aukotis, kovoti už savo santykius ir bendrą ateitį, o kas kovoja, tas laimi. Nuo rugpjūčio vidurio atsigausit.

Žuvys

Vasara yra blogiausias laikotarpis metuose, tad romantikos ieškoti galima kitais laikotarpiais. Šis periodas gali pasižymėti nuotykių gausa, kartais tiesiog iš smalsumo velsitės į abejotinus santykius su nevertais žmonėmis. Geresni laikotarpiai bus birželio bei liepos viduryje, o rugpjūtį žiūrėkite kad tik neperžengtumėte neleistinų ribų… Ypač tos žuvelės, kurios gyvena partnerystėje.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e