Būsite šokiruoti! Knyga, išleista 1981 metais numatė koronaviruso protrūkį

Naujausios žinios

Koronaviruso baimė kausto žmonija. Šis virusas plinta po visą pasaulį, o epidemija apimė jau ne tik Kiniją, bet ir Europą.

1981 m. Išleista knyga pasakoja pasauliui apie tai, kaip kovoti su virusu 2020 m.! Neseniai SCMP šaltinis paskelbė knygą „Tamsios akys“, kurioje rašoma, kad Kinijos karinė laboratorija kuria virusus naudodama biologinių ginklų programas.

Turbūt knygoje pastebėjote, kad virusas pavadinimu „Wuhan-400“, kuris skamba panašiai kaip knygoje „Covid-19“, arba kinų Wuhan virusas. Ar knyga yra tik sutapimas, ar rašytojas tikrai išpranašavo įvykius po 39 metų?

koronaviruso

Amerikiečių rašytojas Deanas Koontzas knygoje rašė apie motiną Christiną Evans ilgoje kelionėje, kurioje ji nori sužinoti, ar jos sūnus gyvas. Važiuodama į karinį objektą, ji sužino, kad  sūnus buvo atsitiktinai užkrėstas žmogaus sukurtu mikroorganizmu Wuhano tyrimų centre Kinijoje.

Ekspertai pabrėžia, kad daugiausia kalbėta apie Wuhan virusą pokalbyje tarp Christinos ir užkrėsto vyro: “Manęs nedomina nei biologinis karas, nei filosofija.” – tarė Tina. ”

Šiuo metu knygos autorius nori sužinoti, kaip jis čia pateko. “Jūs turite tai suprasti.” tarė Dombey. „Jūs turite grįžti atgal 20 mėnesių. Ten Kinijos mokslininkas Li Chenas gabeno labai svarbų ir pavojingą biologinio ginklo mėginį, kurį išrado Kinija. Jie tai vadino „Wuhan-400“. Nes jie tai padarė savo laboratorijoje netoli Uhano. Tai žmogaus sukurtas mikroorganizmas, kurio tyrime dalyvauja 400 žmonių “.

Knygoje esantis tyrimų centras yra Wuhano virusų tyrimų organizacija. Tai viena iš keturių biologinės saugos laboratorijų Kinijoje. Čia buvo ištirti labai apsaugoti ir mirtini virusai. Įsikūręs 32 km nuo Coronaviruso epicentro.

Galbūt anksčiau girdėjote, kad „Covid-19“ virusą sukūrė Uhano tyrimų organizacijos žmonės. Dabar šis tikėjimas sustiprėja. Knygoje virusas taip pat vadinamas „tobulu ginklu“ ir teigiama, kad mažiau nei per minutę žmogus neišgyvena ir miršta.

„ Wuhan-400 “yra puikus ginklas. Tik žmonija kentės. Jokia kita gyva būtybė nebus užkrėsta virusu. “.

koronaviruso

Advokatas Albertas Wanas (žmogus, kuris San Bole tvarko knygas „Bleak House Books“) teigė, kad Uhanas yra miestas, kuriame yra daugybė mokslu pagrįstų tyrimų įrenginių


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


„Kaip intelektualūs ir išmanantys rašytojai, kaip Koontzas, galėjo žinoti, kas vyksta. Tik šiek tiek informacijos galėjo numatyti žmonės, metai po įvykio turintys tokių žinių ir patirties. – pridūrė Wan.

Jis nėra vienintelis autorius, numatęs koronaviruso „Covid-19“ plitimą. Anot „The Sun Daily“, 2008 m. Amerikiečių rašytoja Sylvia Browne išleido savo knygą „Dienų pabaiga: prognozės ir pranašystės apie pasaulio pabaigą“.

Knygoje rašoma, kad kvėpavimo takų infekcijos plis visame pasaulyje ir šokiruos pasaulį iki 2020 m. Tikrai baisu!

„Iki 2020 m. Pneumonija išplis visame pasaulyje, o plaučius ir bronchus bus sunku išgydyti. Staiga pasirodžiusi liga plinta taip greitai, kad per trumpą laiką išnyks. Jis turėtų sugrįžti po 10 metų ir tada išnykti visam laikui “.

Oho! Pažvelgę ​​į šių autorių kūrinius, galite pamatyti, kad jie tikrai numatė koronaviruso protrūkį 2020 m. Įdomu, tiesa?

koronaviruso

TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e