Buto duris pravėrusi kaimynė išvydo kraupų vaizdą: motina ir sūnus negyvi, apatinė vyro kūno dalis – visiškai nuoga

Naujausios žinios

Vilniuje, Rinktinės gatvėje rasti dviejų žmonių kūnai užminė mįslių ekspertams. Įtariama, kad motina ir sūnus mirė apsinuodiję alkoholiu, tačiau, koks gėrimas per šiek tiek daugiau nei savaitę sostinėje nužudė jau keturis žmones, kol kas neišsiaiškinta.

89 metų moters ir 49 metų jos sūnaus kūnai buvo rasti praėjusį šeštadienį.

Apie 15.30 val. į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) paskambinusi šeimos kaimynė papasakojo, kad jau kurį laiką nematė nei motinos, nei jos sūnaus, todėl nusprendė užsukti į jų butą ir pažiūrėti ar šiems viskas gerai, ar nereikia kokios pagalbos.

„Aš turėjau jų buto raktus. Kaimynė man juos buvo davusi, jei kartais įvyktų kokia nelaimė, tačiau jų neprireikė, buto durys buvo atrakintos“, – BPC operatorei pasakojo moteris.

Užėjusi į vidų, kaimynė pamatė kraupų vaizdą – viename kambaryje gulėjo negyvo vyro, kitame – negyvos moters kūnai.

„Gali būti, kad jie mirę jau senokai, nes vyro kūnas pajuodęs, pradėjęs irti“, – sakė susijaudinusi kaimynė ir užsiminė, kad bute radusi du lavonus, bandė apie nelaimę pranešti moters seseriai, kurios telefoną turi, tačiau ši į jos skambučius neatsiliepė.

Gavus tokį pranešimą, į įvykio vietą iškart buvo išsiųstas policijos patrulių ekipažas.

Į Rinktinės gatvę atvykusius pareigūnus pasitiko ta pati kaimynė, kuri policininkams papasakojo, kad garbaus amžiaus mirusioji ir jos sūnus nevengdavo alkoholio.

Jie gėrė nuolat ir alkoholiui nebuvo išrankūs, vartodavo viską, ką galėdavo įpirkti.

„Visai neseniai aš jiems jau buvau kvietusi greitąją pagalbą, nes po eilinių išgertuvių jiems abiem buvo labai bloga“, – prisiminė kaimynė.

Pareigūnams įžengus į buto vidų, abejonių, kad prieš mirtį motina su sūnumi girtavo, nebuvo. Visame bute buvo didelė betvarkė, voliojosi tušti buteliai, kambariuose viskas sujaukta, matėsi, kad butas seniai netvarkytas.

Vyriškio lavoną pareigūnai rado viename kambaryje prie lovos. Apatinė vyro kūno dalis buvo visiškai nuoga.

Jo motina aptiktame kitame kambaryje. Moteris gulėjo ant pilvo, netoli balkono durų. Įtariama, kad pasijutusi blogai, ji bandė išeiti į balkoną, tačiau nespėjo ir susmuko prie jo durų.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Pareigūnai neabejoja, kad motinos ir jos sūnaus mirties priežastis nėra smurtinė, tačiau nuo ko ir kada mirė abu žmonės, tiksliai atsakys ekspertai.

Per vos daugiau nei savaitę tai jau antras panašus atvejis Vilniuje, kai bute randami iškart dviejų žmonių kūnai.

Tyzenhauzų gatvėje esančiame bute taip pat buvo rasti motinos ir jos sūnaus lavonai be išorinių smurto žymių.

53 metų moters ir 32 metų vyro lavonus taip pat aptiko kaimynė. Neapsikentusi iš gretimo buto sklindančio nemalonaus kvapo, ji nusprendė užsukti pas kaimynus.

Durų jai niekas neatidarė, tačiau moteriai palietus durų rankeną, paaiškėjo, kad durys neužrakintos. Ji įėjo į butą ir jame pamačiusi du negyvus žmones, iškvietė policiją.

Kaimynė pareigūnams pasakojo, kad motina su sūnumi nevengė taurelės ir prieš mirtį abu ilgą laiką girtavo.

Manoma, kad alkoholis ir tapo jų mirties priežastimi.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e