Dėl dukters grožio tėvui teko išeiti iš darbo, kad ją saugotų. Ir štai kaip atrodo mergaitė…

Naujausios žinios

Ši maža gražuolė iš Irano. Jai vos septyneri, o ją pilnateisiškai galima vadinti vaiku-žvaigžde. Jos nuotraukas socialiniuose tinkluose peržiūrėjo pakankamai daug žmonių, didžioji dalis jų žavisi jos grožiu.

Dėl to tėvai nustojo talpinti savo dukters fotografijas internete, kas kalba apie uždarą šeimos gyvenimo būdą.

Gamta apdovanojo mergaitę ilgais ir tankiais plaukais, o kad jie tokie ir liktų, tėtis nuolat namie daro jai kaukes plaukams ir perka specialius šampūnus, kad jie augtų ir būtų kaip šilkas. Šeimoje laikomasi griežtos dienotvarkės, kurios niekam negalima pažeisti.

Tačiau gamta nesustojo tik prie plaukų. Mergaitės akys rudos ir labai išraiškingos, ilgos blakstienos, kas daro jos žvilgsnį labai gilų. Į jos akis norisi žiūrėti vėl ir vėl. Gerbėjai apipila ją gėlėmis ir komplimentais. Mergaitės grožis ir grakštumas harmoningai dera su prigimtiniu šarmu ir užsispyrimu. Nepaisant jos jauno amžiaus, iš kart aišku, kad jos charakteris tvirtas.

Mažoji princesė dievina nešioti puošnias sukneles ir mėgsta skaityti. Joje juntamas milžiniškas potencialas, kurio nepaslėpsi. Dailūs mergaitės apdarai tik pabrėžia jos grožį. Pažiūrėkite į jos foto su nuostabia suknele gamtos fone. Ji suteikia jai šarmo, publikuojant foto internete. Tokių originalių foto neturėjo nė vienas vaikas-žvaigždė.

Mėlynos ir žalios suknelės spalvų derinys pabrėžia ir supančios gamtos, ir mergaitės grožį.

Mergaitė jau turi asmeninį fanų klubą ir fanus, kurie sugebėjo sužinoti, kokioje mokykloje mokosi mažylė. Tėvai, žinoma, nėra sužavėti tokio dukters grožio, tačiau jo neįmanoma nuslėpti. Tėvui svarbiausia, kad jo dukra gerai mokytųsi, tačiau nestandartinė jos išvaizda kelia susižavėjimą daugeliui žmonių, kurie laiko ją grožio idealu.

Mergaitės tėvo nuomonė dėl jos išvaizdos nevienareikšmė. Iš vienos pusės – džiaugsmas ir susižavėjimą, o iš kitos – baimė ir nerimas.

Todėl tėtis visada yra šalia dukters, kad esant būtinybei ją apsaugotų. Dėl to jis net išėjo iš darbo.

Mano nuomone, neverta pulti į kraštutinumus ir tiesiog užsiimti vaiko auklėjimu, neakcentuojant dėmesio jos išvaizdai. Ir tėvo pergyvenimai čia ne vietoje. Gražių vaikų daug, ir tame nėra nieko pavojingo.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e