Didžiausias lūpas pasaulyje turinti mergina neketina sustoti: trokšta turėti dar didesnes

Naujausios žinios

Moteris Barbė pademonstravo, kaip atrodo jos lūpos po 20-os lūpų didinimo injekcijos. Andrėja Ivanova tvirtina turinti „didžiausias lūpas pasaulyje“ po paskutinio apsilankymo pas specialistus.

Nepaisant įspūdingų rezultatų, 22-ejų moteris kilusi iš Bulgarijos nori žengti dar vieną žingsnį į priekį ir padaryti lūpas dar didesnes, atlikdama dar vieną hialurono rūgšties injekciją.

Andrėja, praminta „realaus gyvenimo Barbe“, antradienį atliko paskutinę injekciją ir išdidžiai paskelbė nuotrauką savo „Instagram“ puslapyje.

Nepaisant gydytojų įspėjimų, liepiančių jai sustoti, ji neketina to padaryti.

Andrėja kuri savo transformaciją pradėjo 2018 m., gali pasigirti turinti beveik 50 tūkstančių „Instagram“ sekėjų, kur ji publikuoja savo lūpų nuotraukas gerbėjams.

Siekdama savo išvaizdos ji išleido tūkstančius eurų, išleisdama vidutiniškai 150 eurų už vieną injekciją.

View this post on Instagram

#love #my #lips ❤️💋👄👄💞

A post shared by Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on

Andrėja themirror.co.uk sakė: „Paskutinę injekciją turėjau prieš dvi dienas. Jaučiuosi puikiai, tačiau kai kurie gydytojai mano, kad to užtenka, nors vis tiek noriu jų didesnių.

Mano gydytojas sakė, kad jis atliks daugiau injekcijų į mano lūpas, bet pasakė, kad turiu laukti mažiausiai du mėnesius.

Man labai patinka naujos mano lūpos, po injekcijos buvo sunku valgyti ir po dviejų – trijų dienų po procedūros pasidarė lengviau“.

View this post on Instagram

#world #famous #lips💋👄👄💉💉💉👄💋💋

A post shared by Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on

Nepaisant tvirtinimų, kad turi didžiausias lūpas planetoje, jos rekordą dar reikia patvirtinti oficialiai.

„Tai, ką galiu valgyti, nėra ribojama, – nuramino Andrėja gerbėjus. – Manau, kad mano lūpos yra gražios, aš jas myliu. Aš nesu tikra, ar jos yra didžiausios lūpos pasaulyje, bet, manau, jos yra vienos didžiausių“.

Šaltinis: tv3.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e