Didžiulė tragedija: garažo duris išlaužę ugniagesiai išvydo labai kraupų vaizdą

Naujausios žinios

Vos dvi dešimtis gyventojų turinčiame Švenčionių rajono Pakapės kaime – kraupi tragedija. Įtariama, jog vyras nužudė žmoną, o po to iš gyvenimo pasitraukė pats.

Sutuoktinių lavonai buvo rasti vos kilometrą nuo Švenčionėlių nutolusio Pakapės kaimo pakraštyje esančiuose garažo masyvuose.

Pirmieji 37 metų moters ir 44 metų vyro pasigedo vieno jų tėvai.

Žinodami, kad pora gali būti garaže, kuriame laikė savo automobilį, jie nuvyko ten.

Bet paaiškėjo, kad garažas yra užrakintas iš vidaus, o į beldimą niekas nereagavo.

Sunerimę pradingėlių giminaičiai vėlų vakarą paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą. Į įvykio vietą buvo išsiųstas ugniagesių gelbėtojų ekipažas.

Atvykę ugniagesiai metalinius vartus per kelias minutes išlaužė laužtuvu, o įėję į vidų išvydo kraupų vaizdą – dviejų negyvų žmonių kūnus.

Mirusi moteris sėdėjo automobilyje, o garažo gilumoje rastas ir negyvas jos vyras.

Iš ant moters kūno paliktų sužalojimų, kraujosruvų ir nubrozdinimų bei automobilyje rastų kraujo lašų teisėsaugininkai sprendžia, kad sutuoktiniai dėl kažko susipyko ir susigrūmė automobilio viduje.

Įtariama, jog konflikto metu vyras nužudė žmoną, o po to pakėlė ranką prieš save.

Dėl ko galėjo tarp sutuoktinių kilti konfliktas, dar aiškinamasi. Policijos pareigūnai apklausė su pora bendravusius asmenis, bandė išsiaiškinti, kokie pastaruoju metu buvo jos santykiai ir kas galėjo būti tokio baisaus įvykio priežastis.

Taip pat laukiama medicinos ekspertų išvadų. Po jų turėtų paaiškėti, kas tapo abiejų žmonių mirties priežastimi.

Policijos pareigūnai kol kas yra pradėję tyrimą dėl artimo žmogaus nužudymo, paaiškėjus visoms aplinkybėms, jis turėtų būti nutrauktas, nes kaltininkas yra miręs.

„Kol mes neatlikome visų tyrimo veiksmų, ką nors kalbėti sunku, tačiau atrodo, kad įvyko žmogžudystė ir savižudybė, nors kol kas neatmestos ir kitos versijos“, – teigė ikiteisminį tyrimą kontroliuojantis Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Alvydas Valiukevičius.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e