„Eurovizijos“ reitinge – Lietuva 1 vietoje! Visa Europa kalba apie „The Roop“

Naujausios žinios

Pasibaigus Eurovizijos finalui Lietuvoje, paaiškėjo, kad į Roterdamą važiuos atstovauti šalį, grupė „The Roop“. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkusi grupė neslepia džiaugsmo ir nekantrauja kada galės užlipti ant didžiosios scenos.

Vos per keletą dienų Lietuva iš „Eurovizijos“ lažybų puslapių TOP lentelės dugno pakilo iki geriausiųjų penketuko, o dar vėliau ir į pirmą vietą!

The Roop

Tačiau, Lietuva pirmauja ne tik „Eurovizijos“ lažybų lentelėse, bet ir viename iš populiariausių mobiliųjų aplikacijų „My Eurovision Scoreboard“. Programėlėje galima pasirinkti savo TOP šalis ir joms skirti atitinkamai taškų nuo 1 iki 12. Susumavus visų žmonių balsavusių už skirtingas šalis ir jų favoritus, Lietuva tapo pirmoje vietoje!

the roop

Šiais metais „Eurovizijoje“ dalyvaus net 41 užsienio šalys, padalinus jas į du pusfinalius, buvo nuspręsta, kad Lietuva pasirodys pirmame pusfinalyje. Tiesioginės transliacijos vyks jau gegužės 12-16 dienomis.

Pirmajame pusfinalyje taip pat pasirodys dar 16 kitų šalių: Airija, Australija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Izraelis, Kipras, Kroatija, Norvegija, Malta, Rumunija, Rusija, Slovėnija, Šiaurės Makedonija, Švedija, Ukraina.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e