G. Nausėda: karantinas bus pratęstas

Naujausios žinios

Rodos, namuose užsiliksime dar ilgiau. Prezidento Gitano Nausėdos teigimu, karantinas kitą savaitę dar nesibaigs ir jis bus pratęstas ir po ilgojo Velykų savaitgalio. Šalies vadovas įsitikinęs, kad toks sprendimas yra teisingas.

„Aš nenoriu skelbti duomenų anksčiau laiko. Pratęstas jis tikrai bus ilgėliau negu iki šv. Velykų, ir tai yra teisingas sprendimas, suderintas sprendimas ir jo reikėtų laikytis“, – pirmadienį tvirtino prezidentas.

Anot jo, ar reikėtų švelninti karantino sąlygas, turėtų spręsti ne politikai, o specialistai ir medikai.

Sunkių ligonių skaičius auga, ribos judėjimą per Velykas

Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį socialiniuose tinkluose informavo, kad šventinį Velykų savaitgalį, siekiant sumažinti koronaviruso plitimą Lietuvoje, bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius.

„Tam, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis judėjimas, šiandien COVID – 19 komitete nutarėme imtis papildomų priemonių. Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius.

Tai užtikrins policijos pareigūnai, prireikus jie pasitelks karius, šaulius, policijos rėmėjus, kitus talkininkus. Į pagalbą kviesime savivaldybes, prašysime techniškai apriboti visus nebūtinus įvažiavimus į miestus ir miestelius“, – pranešė S.Skvernelis.

Kaip pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Lietuvoje nustatyti dar 32 koronaviruso atvejai. Bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 843. Lietuvoje nuo koronaviruso mirė jau 14 žmonių, pasveiko 7.

Visuomenės informavimo grupės (VIG) dėl koronaviruso vadovo Giedriaus Surplio teigimu, sunkių ligonių skaičius šalyje auga ir artimiausiu metu gali daugėti ir mirčių nuo koronaviruso atvejų. 

Šiuo metu yra 19 sunkių ligonių, septyniems iš jų ventiliuojami plaučiai.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e