Galite sulaukti policijos skambučio į duris: susibūrimus vaikys “‘STEBĖDAMI JŪSŲ BALKONUS” ar išgirdę garsią muziką

Naujausios žinios

Vyriausybei nuo šeštadienio iki balandžio 6 dienos nusprendus sugrąžinti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių visoje Lietuvoje, siekiant išvengti susibūrimų per Velykas, policijos pareigūnai perspėja atidžiau stebėsiantys ne tik keliaujančius, bet ir besilinksminančius namuose tautiečius.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla tvirtino, kad didesnė kontrolė vyks reaguojant į pranešimus apie privačiose erdvėse vykstančius susibūrimus, vakarėlius.

„Policija atvažiuos ir išvažiuos tik tada, kai būsime įsitikinę, kad vakarėlis nutrauktas. Ir, aišku, (bus surašyti, – aut.past.) protokolai visiems vakarėlio dalyviams“, – nurodė policijos generalinis komisaras.

Jo teigimu, policijos pareigūnai, patys pastebėję susibūrimus balkonuose ar išgirdę garsiai leidžiamą muziką, iškart reaguos į situaciją ir pasibels į duris.

„Lauksime pranešimų iš gyventojų ir patys proaktyviai, sakykime, važiuodami pro gyvenamąjį namą, jeigu išgirstame triukšmą, garsiai grojančią muziką, žmonių susibūrimą balkone, sustojame, patys užeiname, patikriname. Jeigu nustatomi pažeidimai, imamės atitinkamų priemonių“, – pažymėjo R.Požėla.

Pasak jo, taip pat itin didelis dėmesys bus sutelktas į kurortines savivaldybes ir būriavimąsi viešose vietose, ypatingai ten, kur mėgsta susirinkti jaunimas.

„Matome tendencijas, kad asmenys vis tik neatsakingai elgiasi besibūriuodami viešose vietose, ypatingai kalbu apie jaunimą. Bus atkreiptas dėmesys į prekybos centrų aikšteles ir kitas vietas“, – sakė policijos generalinis komisaras.

Vyriausybė dėl augančio COVID-19 susirgimų skaičiaus penktadienį nusprendė ne tik dar mėnesiui iki gegužės pradžios pratęsti karantiną, bet ir velykiniu laikotarpiu – nuo šeštadienio iki balandžio 6 dienos – visoje Lietuvoje vėl sugrąžinti judėjimo tarp savivaldybių ribojimus.

Policijos generalinis komisaras R.Požėla pranešė, kad prie visų įvažiavimų į savivaldybes vėl bus įrengti kontrolės postai, o asmenys, jei kils įtarimų, galės būti tikrinami ir pačioje savivaldybėje. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e