Garsusis astrologas pasakoja, kada bus nugalėtas koronavirusas

Naujausios žinios

Anot astrologo Vlado Rosso, jau balandžio viduryje epidemija, sukėlusi tiek daug triukšmo visame pasaulyje, išnyks. Viskas priklauso nuo temperatūros pakilimo ir planetų pasislinkimo.

Praėjusiais metais Vladas Rossas, teikdamas 2020 metų horoskopą kalbėjo apie tam tikrą pavojų. Tuomet jis pažymėjo, kad sausis bus ypač sunkus. Koronaviruso aukų galėjo būti žymiai daugiau, jei ne Kinijos valdžios kardinalūs veiksmai, siekiant išsaugoti piliečių sveikatą.

Epidemija turėtų staigiai sumažėti balandžio viduryje. Infekcijų skaičiaus mažėjimas Kinijoje jau prasidėjo – visa tai dėl Plutono ir Saturno išsiskyrimo. Virusas baugins tol, kol Merkurijus bus Žuvų ženkle. Žuvys – tai apie ligas, kurios perduodamos oru. Kai tik Merkurijus bus Avino ženkle COVID-19 nebeliks.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad virusas bijo aukštos temperatūros, todėl šiltas oras +15 C ir aukštesnė pradės naikinti koronavirusą. Vladas taip pat sakė, kad Ukraina neturi dėl ko jaudintis, epidemija jai negresia.

Reikalas tas, kad šalis yra po Tauro ženklu, o Kinija – Ožiaragio, o Italija – Šaulio. Kaip visi prisimena, labiausiai nukentėjo dvi pastarosios šalys.

Šaltinis


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e