Gera naujovė „Facebook“: patikrinkite, kas iš draugų jums jaučia simpatiją

Naujausios žinios

Tai turėjo buvo Šv. Valentino dienos dovana vartotojams, tačiau Europa tik dabar galės išbandyti naują „Facebook“ paslaugą – „Tinder“ analogą. Susipažinti su žmonėmis nuo šiol bus daug paprasčiau, tikina feisbuko kūrėjai.

„Facebook“ Europos šalims pristatė jau anksčiau populiarumo JAV sulaukusią paslaugą „Dating“. 

„Facebook Dating“ yra „Tinder“ ar kitų pažinčių programėlių konkurentė. Ši programa Europoje pradėjo veikti spalio pabaigoje, dėl duomenų saugumo patikrinimo pavėlavus nuo suplanuoto starto beveik 9 mėnesius. 

„Dating“ išskirtinumas yra tas, kad ši programa naudojasi jūsų „Facebook“ profilio duomenimis tam, kad surastų jums tinkamą asmenį bendravimui. Paieška remiasi ne tik jūsų amžiumi ar lytimi, bet ir grupėmis, kuriose esate prisiregistravę, pomėgiais ar net kitų įrašų pamėgimais.

Maža to, feisbuko „Dating“ siūlo išbandyti ir „Secret Crush“ paslaugą. Programa bando aptikti tarp „Instagram“ sekėjų ar „Facebook“ draugų potencialius atitikimus ir, galbūt, slapta jums simpatiją jaučiantį asmenį. Pasirinkus šią paslaugą galima pasirinkti iki 9 feisbuko draugų ar instagramo sekėjų, kuriems jaučiate simpatiją. Jeigu tas asmuo taip pat įtrauks jus į savo sąrašą, abu gausite tai patvirtinančią žinutę. Jeigu kitas žmogus nesinaudoja „Dating“ ir „Secret Crush“, ar neįtraukė jūsų į sąrašą, tuomet apie savo slaptas fantazijas žinosite tik jūs pats ar pati.

Norint naudotis „Dating“ paslaugomis, būtina į „Android“ ar „iPhone“ telefoną įdiegti „Facebook“ programėlę.

Jeigu pastaruoju metu įsijungę telefoną pamatėte, kad pasikeitė „Messenger“ ikonėlė, reiškia jūs jau gavote vieną svarbiausių per visą „Facebook“ istoriją atnaujinimų. Feisbukas nusprendė atsisakyti savo tradicinės mėlynos spalvos ir padarė savo pagrindinės pokalbių programos ikonėlę daug spalvotesne.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e