Girtas vyras iššoko pro langą penktame aukšte ir liko gyvas. Du kartus.

Naujausios žinios

Kaip jau turbūt supratote iš antraštės, veiksmas vyko Rusijoje. 22-ejų metų Aleksėjus Roskovas eilinį kartą grįžo namo po trijų butelaičių degtinės “ant galvos”. Žinoma, būdamas girtas ir pasitiktas įsiutusios žmonos, jis nusprendė parodyti koks yra bebaimis ir iššoko pro virtuvės langą. Bet ši istorija nebūtų susilaukusi mūsų dėmesio jei ne vienas faktas – butas, kuriame gyveno Aleksėjus, buvo penktame aukšte.

1. Pav. Girtas vyras iššoko pro langą penktame aukšte ir liko gyvas.

Tačiau čia dar ne pati įdomiausia istorijos dalis. Pasirodo, kad alkoholis padarė ir šį tą gero. Jis visiškai atjungė Aleksėjaus centrinę nervų sistemą, ko pasekoje kritimo metu visi raumenys atsipalaidavo ir ant žemės vyrukas nusileido be jokių kaulų lūžių ar kitų rimtesnių sužeidimų. Negana to, atsigavęs po smūgio jis užlipo laiptais atgal į butą ir jame išvydęs greitajai skambinančią žmoną, bei nenorėdamas klausytis jos moralų, iššoko pro tą patį langą dar kartą.

Neįtikėtina, tačiau ir šįkart jis liko gyvas bei atsipirko tik keliomis mėlynėmis ir nubrozdinimais. Atvykusiems medikams teliko tik gūžčioti pečiais ir niurzgėti dėl bereikalingo gaišinimo.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e