Gudrybė, kuri gali išgelbėti tūkstančius gyvybių: štai kodėl reikia apatiniuose slėpti šaukštą

Naujausios žinios

Šaukšto laikymas stalčiuje su apatiniais pasirodys keistas kiekvienam normaliam žmogui.

Bet neskubėkite teisti, juk iš tiesų, tai yra genealus sprendimas, kuris gali išgelbėti tūkstančius moterų nuo prievartinio darbo ir seksualinės vergovės.

Lektorė Nora Adin nori, kad kaip galima daugiau žmonių sužinotų apie šį paprastą, bet veiksmingą būdą, galintį apsaugoti moteris nuo prievartinių vestuvių ir įvairaus pobūdžio prievartos.

Sužinojusi, kiek moteriškų likimų pasiglemžia prievartinės santuokos, prievarta ir kitokie engimai, 23-ejų metų Nora iš Švedijos nusprendė, kad su tuo reikia kaip nors kovoti. Ilgai galvojus, merginai šovė geneali idėja.

Ji išmokys moteris triuko „šaukštas apatiniuose“. Tai paprasta, bet veiksminga gudrybė, kuri vieną dieną gali išgelbėti kam nors gyvybę.

Štai, kaip tai veikia:

Jei jūs kada nors atsidursite situacijoje, kai jus bando prievarta išvežti iš šalies lėktuvu, arba grasindami, ir jums reiks pasikalbėti su policininku be lydinčiųjų asmenų, tiesiog įdėkite į apatinių skyrių šaukštą arba bet kokį kitokį metalinį daiktą, prieš praeinant saugos patikrinimą oro uoste.

Kai eisite pro metalo detektorių, suskambės signalas ir jus nusives į specialų kambarį, kur bus apžiūrimas jūsų bagažas, neįleidžiant ten jūsų agresoriaus.

Puiki idėjaIr ja tikrai verta pasidalinti, juk kuo daugiau žmonių žino apie šį triuką, tuo didesnė tikimybė, kad vieną dieną jis išgelbės kažkieno gyvybę.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e