I. Šimonytė: nuo balandžio 6-osios judėjimo kontrolė tarp visų savivaldybių nebus taikoma

Naujausios žinios

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad po Velykų, nuo balandžio 6-osios, bus keičiama judėjimo ribojimų tvarka. Ministrės pirmininkės teigimu, dabar galiojančios griežtos judėjimo kontrolės tarp visų savivaldybių nuo ateinančio antradienio nebeplanuojama taikyti.

„Balandžio 6 d. baigsis judėjimo ribojimų galiojimas toks, koks yra dabar, nes dabar jis yra visoms savivaldybėms, prieš tai buvo ribojimas daliai savivaldybių.

Jau kitos savaitės pradžioje žinosime, kokia yra situacija ir ar reikia daliai savivaldybių tą ribojimą palikti“, – teigė I. Šimonytė „Galbūt (nuspręsime – ELTA) jį modifikuoti, tarkime, leisti judėti žmonėms, kurie turi vakcinacijos ar neigiamo testo rezultatą, jeigu tai bus įmanoma per tiek laiko techniškai įgyvendinti, kad policija galėtų tai patikrinti.

Yra tikrai tų idėjų labai daug ir visas jas bandome tikrinti, kai kurias ir įgyvendinti“, – pridūrė ji.  

Vyriausybės vadovė mano, kad judėjimo kontrolės ribojimai tarp visų šalies savivaldybių po Velykų nebebus taikomi.

„Aš manau, kad tikrai jų netaikysime taip ilgai, kaip jų netaikėme ir iki dabar. Iš esmės tas apribojimas yra labiau turbūt orientuotas į šventes ir į tai, kad buvo daug diskusijų, kaip čia tos šventės turėtų atrodyti, tai per šventes prašome visų pabūti dar namuose“, – teigė premjerė.

ELTA primena, kad Vyriausybė penktadienį nusprendė pratęsti karantiną iki balandžio 30 d., taip pat atnaujinti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių nuo kovo 27 d. iki balandžio 5 d. imtinai.  

Nuspręsta leisti judėjimą tik tarp „žiedinių“ savivaldybių ir esant kitoms svarbioms priežastims.

Šaltinis: madeinvilnius.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e