Internetas ūžia: renginyje prezidentas slėpėsi po skėčiu, vaikai stovėjo permirkę

Naujausios žinios

Vilniuje minint Valstybės dieną prie Mindaugo tilto susirinkusius šimtus žmonių pasveikino prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Prezidento apsilankymas renginyje sukėlė tikrą audrą internete – merkiant lietui G. Nausėda slėpėsi po skėčiu, tačiau šalia jo stovėję choristai nuo galvos iki kojų buvo permirkę nuo lietaus.

Vaizdo įraše matyti, kaip prezidentui sakant kalbą žliaugia stiprus lietus. G. Nausėdą nuo lietaus saugo skėtis, tačiau nuo skėčio bėgantis vanduo teka ant šalia stovinčio choristo galvos.

Šalia prezidento stovinčio berniuko marškiniai permirkę nuo lietaus, tačiau choristas iš visų jėgų bando tramdyti emocijas. 

Šis vaizdas pro akis nepraslydo žurnalistui ir visuomenės veikėjui Andriui Tapinui. „Ironija. Kai su įkvėpimu rėži kalbą apie tai, kad reikia padaryti, jog Lietuva būtų nuostabus lopinėlis, kur žmonėms gera gyventi, bet pats stovi po skėčiu ir nedašunta pačiam padaryti nors menkiausią judesį, kad šalia esančiam vaikui būtų tą akimirką bent šiek tiek geriau gyventi. Turbūt geriausiai politikų ir žmonių santykį atitinkantis nūdienos video“, – kritikos strėles leido A. Tapinas.

Po vaizdo įrašu pasipylė internautų komentarai. Žmonės neskubėjo teisti prezidento, tačiau renginio organizatoriams kritikos negailėjo.

„Na, gal pradėkim nuo to, jog žinant mūsų vasaras ir ypač pastarųjų savaičių orus, sceną buvo galima ir bent su kažkokiu stogeliu pastatyti. Dar galima buvo visiems išdalinti tuos vienkartinius lietpalčius (kur paskui mačiau kelios merginos turėjo, klausimas, iš kur ir dėl ko tik jos) ir pasakyti, kad užsidėtų prireikus. Na, ir žinoma, jei jau pirmi variantai niekaip neįmanomi, leisti vaikams būti su striukėmis/lietpalčiais ir/arba turėti skėtį“, – rašė internautė Modesta.

Gal sušalo, aplijo, bet gyvenime dar ne vieną kartą sulis, sušlaps, o vaikystę prisimins ir juoksis iš viso to.

„Man tai atrodo, kad jei to vaiko paklaustume, kaip jam renginys, jis tikrai įvardintų ne tai, kad prezidentas jo po skėčiu nepriglaudė, o kad stovėjo apskritai šalia jo. Čia tik lietus. Gal sušalo, aplijo, bet gyvenime dar ne vieną kartą sulis, sušlaps, o vaikystę prisimins ir juoksis iš viso to. Na, ne jokia čia gėda ar gailestingumo nebuvimas. Neauginkime vaikų šiltnamiuose ir viskas bus jiems patiems paprasčiau“, – patarimus dalijo Inga.

„Aš tai iš vis negaliu ramiai žiūrėt i ta peršlapusi vaiką“, – choristo gailėjo internautė Gitana.

Valstybės dieną švenčiamas Mindaugo karūnavimas Lietuvos karaliumi 1253 metų liepos 6 dieną. Ši diena valstybės švente paskelbta 1990 metais, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. Pernai Seimas paskelbė liepos 6-ąją ir Tautiškos giesmės diena.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šaltinis: diena.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e