Įrodyta mokslininkų: Visi vyrai įsimyli moterį kuri turi šį bruožą

Naujausios žinios

Įsiminkite ir tuo naudokitės!

Daugeliui moterų rūpi klausimas: kokioms damoms vyrai teikia pirmenybę? Avinčioms aukštakulnius, su makiažu ar trapioms ir jautrioms, kurias reikia apginti? Visų pirma, vyrus traukia tos moterys, kurios turi tik vieną bruožą.

Kiekvienas mūsų esame šiek tiek egoistai. Rinkdamiesi partnerį, pirmiausia galvojame apie asmeninę gerovę. Žiūrėdami į jį, pasąmonėje nusprendžiame, kad greta šio partnerio būsime laimingi.

Ilgai tyrinėję mokslininkai priėjo prie išvados, kad vyrai įsimyli… laimę! Atsakymas labai paprastas, juk linksmas žmogus labiau traukia tiek vyrus, tiek moteris. Su tokiu žmogumi bet kuris bus laimingas. Tačiau laimė nėra vienintelis atsakymas, jų yra keletas.

Dauguma žmonių, kuriuos įsimyli, pasižymi šiomis charakterio savybėmis:

Jos neapkrauna

Šalia jų jaučiate lengvumą. Jie neliūdi šiaip sau, nesiskundžia gyvenimu ir visais aplinkiniais. Jiems visada ir visur gerai.

Moters šypsena geriausias ginklas

Psichologai padarė įdomų eksperimentą. Respondentams parodytos nuotraukos, kuriose žmonės šypsosi ir dalis nuotraukų, kuriose rimti. Paskui eksperimento dalyvių paprašyta atsakyti, kurie jiems atrodo simpatiškesni. Rezultatai nenustebino: jiems atrodė patrauklesni besišypsantys žmonės. Nepaisant to, kad jų nesišypsantys „konkurentai“ iš prigimties gražesni.

2. Pav. Daug šypsotis – labai svarbu

Su žmonėmis elgiasi geriau negu kiti


Biure naujokas? „Taip, bet kažkoks keistas“. Jaunas žmogus nori su jumis susipažinti gatvėje? „Išsigimėlis“. Kaip dažnai mes lipiname „etiketes“, nepažindami žmogaus! Todėl puikiai vertinami žmonės, kurių labai pozityvus požiūris į aplinkinius.

Įsivaizduokime, kad vyras pakvietė dvi merginas į tą patį kino filmą. Filmas pasitaikė ne pats geriausias. Pirmoji mergina tuojau pat pasakė, kad „tai visiškas šlamštas“ ir papūtė lūpas. Žinoma, mūsų kavalierius pasijuto esąs nevykėlis. Antroji mergina sutiko su palydovo nuomone, kad „ filmas šiaip sau“, bet pasiūlė, tarkim, vakaro įspūdžius pagerinti užeinant į konditerijos parduotuvę. Spėkite, kurią merginą įsimylės vyras?

Taigi, galima daryti išvadą, kad įsimyli ne tas, kurių graži išorė, o tas, kurios geba dovanoti šilumą, meilę ir moka rūpintis! Ar jūs sutinkate su šia mintimi? pasidalinkite.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e