Įrodyta mokslininkų: visi vyrai įsimyli moterį, turinčią šį bruožą

Naujausios žinios

Bendrai paėmus, kas yra laimė, kiekvienas žmogus supranta savaip. Bet jei apibendrintume, tai dauguma žmonių, kuriuos įsimyli, būtinai turi šiuos bruožus:

  1. „Neužgruzina“

Būdami su jais, jaučiate lengvumą. Jie neliūdi šiaip sau, nesiskundžia gyvenimu ir nekaltina visų aplink. Jiems visada ir visur gera.

  1. Šypsosi

Psichologai atliko labai įdomų eksperimentą. Dalyviams parodė dalį fotografijų, kuriose žmonės šypsosi. Ir kitą dalį, kuriose jie rimti. Po to eksperimento dalyvių paprašė atsakyti, kas jiems atrodo simpatiškesnis. Rezultatas nieko nenustebino: patrauklesni jiems atrodė besišypsantys žmonės. Netgi nežiūrint į tai, kad jų nesišypsantys „konkurentai“ savo išvaizda kur kas gražesni.

  1. Jų santykiai su žmonėmis visada geri

Biure yra naujokas? “Nejaugi, kažkoks keistas“. Jaunuolis nori su jumis susipažinti gatvėje? “Bjaurybė”. Kaip dažnai mes priskiriam žmogui etiketę, dar dorai nesusipažinę su žmogumi! Todėl labai vertinami žmonės, kurie maksimaliai teigiamai reaguoja į aplinkinius.

  1. Moka kalbėti ne tik apie save

Jie moka ne tik papasakoti apie save, bet ir išklausyti. Jei jūs mokate pakelti nuotaiką, dovanoti džiaugsmą ir priversti žmones šypsotis, tai labai vertingas sugebėjimas.

  1. Mato pozityvą netgi tuose dalykuose, kuriuose kiti mato tik negatyvą

Blogas oras – tai aišku visiems. Bet kam sutelkti ties tuo dėmesį, kai galima pasikalbėti apie įdomius dalykus. Tokie žmonės pritraukia aplinkinius.

Psichoterapeutas iš Londono Alenas de Botonas jau ilgą laiką nagrinėja vyrų ir moterų santykius. Jis priėjo išvados, kad „ instinktai veda mus prie žmonių, kurie gali mus padaryti laimingais.“


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e