Įspėja tėvus: Klaipėdoje neaiškus asmuo bando prisivilioti vaikus į automobilį

Naujausios žinios

Pietinėje Klaipėdos miesto dalyje – nerimas tėvams. Susirūpinusi mama pranešė, kad ketvirtadienį, Mogiliovo gatvėje, juodos spalvos autobusiuke buvęs nepažįstamas vyriškis bandė įkalbėti jos dukrą lipti į transporto priemonę. Apie įvykį jau pranešta policijai.

Su mama susisiekusi dukra pasakojo, kad vyriškis prisistatė „mamos draugu“. Tačiau mergaitė nepasimetė ir į nepažįstamą automobilį nelipo.

„Kaip tik iš darbo važiuoju pasikalbėti su dukra, nes telefonu daug detalių nepapasakojo. Dukra išsigando, pranešiau policijai. Dukra pasakojo, kad prie jos privažiavo juodos spalvos mikroautobusas.

Jame sėdėjęs vyras pasakė: „Sėsk į mašiną, esu tavo mamos draugas“. Dukra pasakė, kad mama tokių draugų neturi ir nuėjo. Vakar prie mano draugės dukros taip pat buvo privažiavęs autobusiukas. Siekiame išsiaiškinti, ar tai tas pats asmuo“, – sakė susirūpinusi mama.

Policija patvirtino, kad sulaukė pranešimo apie incidentą, susijusio su nepilnamete mergaite. Įvykio aplinkybės – tikslinamos.

Klaipėdos policijos pareigūnai prašo būti budriais ir dar kartą priminti vaikams saugaus elgesio gatvėje ir bendravimo su nepažįstamais asmenimis taisykles.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e