Itin kritikuojamame iššūkyje sudalyvavusiam amerikiečiui nustatytas koronavirusas

Naujausios žinios

Prieš kelias dienas internete išplitęs vienos interneto žvaigždės iššūkis turi pasekėjų – juo tapo taip pat socialiniuose tinkluose žinomas vaikinas. Atkartojęs tai, kas sulaukė labai daug kritikos ir pasibjaurėjimo, jis atsidūrė ligoninėje. Jaunuolis tikina užsikrėtęs koronavirusu, rašo „People“.

Influenceris Larzas apie savo diagnozę pranešė žinute tviteryje. „Man nustatytas koronavirusas“, – po vaizdo įrašu, darytu jau iš ligoninės palatos, rašė jaunas vaikinas. Jo anketa iškart po to buvo laikinai užblokuota.

Tuo pačiu trumpu vaizdo įrašu jis pasidalijo ir instagramo paskyroje. Ją seka beveik 30 tūkst. žmonių.

„Sveiki, dabar esu labai apsvaigęs nuo vaistų“, – jame sakė Larzas.

View this post on Instagram

I got diagnosed with Coronavirus 😥

A post shared by LARZ (@larz) on

Teigiami Larzui atlikto tyrimo dėl COVID-19 viruso rezultatai nustatyti praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jis sudalyvavo itin neigiamai vertinamame „koronaviruso iššūkyje“. Jį socialiniame tinkle išplatino „TikTok“ žvaigždė Ava Louise, nusifilmavusi laižanti lėktuve esančio viešo klozeto dangtį.

Nors merginai vaizdo įrašas pasirodė šmaikštus, tačiau tik ne jos sekėjams ir kitiems internautams – jie apipylė ją kritika už tai, kad ne tik pati elgiasi labai nehigieniškai, taip nesaugo ne tik savęs, bet ir kitų, bet ir ragina ją kopijuoti.

Tikriausiai pamatęs, kiek dėmesio, kad ir nelabai malonaus, sulaukė Ava Louise, jos pėdomis pasekti panoro ir Larzas. Vaikinas „koronaviruso iššūkį“ atliko viešajame tualete ir tai įamžinusiu vaizdo įrašu taip pat pasidalijo tviteryje bei instagrame, bet vėliau jį ištrynė.

Deja, iššūkis jam baigėsi ne išaugusiu populiarumu, o izoliacija ligoninės palatoje ir gydymu. „Dabar žinosi, kodėl nereikia laižyti klozetų“, – po klipu rašė vienas internautas.

Šaltinis: 15min.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e