Jau iš išorės šis tvartas atrodo nuostabiai. Bet tik pažiūrėkite, kas jo viduje!

Naujausios žinios

Kai išgirstate žodį „tvartas“, tikriausiai pagalvojate apie vištas, kiaules, karves ir viską, kas susiję su ūkiu. Ir prabanga tikrai nėra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą. Bet pamatę šį tvartą greitai suprasite, kad viskas yra įmanoma.


Pora iš Džeksono miesto Vajominge, Amerikoje svajojo pasistatyti savo būstą su svečių namais. Bet jie nenorėjo statytis bet kokio namo – jie norėjo sukurti ką nors labai ypatingo. Jie suprato, kad abiem patinka seni tvartai kaime tiek savo stiliumi, tiek architektūra.

„Kai tik su vyru pravažiavome pro tvartą, pradėjome apie tai kalbėti. Supratome, kad tvarte bus kur kas įdomiau įrengti svečių namus,– pasakoja jie.

Pora susisiekė su savo geru draugu Džonu Karniu, dirbančiu architektu, ir paprašė suprojektuoti jiems namus tvarte. Architekto sukurtas dizainas yra ne kas kita kaip šedevras. Nors tai senas tvartas, kuris buvo atnaujintas, vidus yra ir modernus, ir nepaprastai gražus.

Viršutinis aukštas išlaikė seną aukštų lubų žavesį, tačiau kitos sienos buvo pakeistos dideliais gražiais langais, iš kurių atsiveria magiškas kraštovaizdis. Senosios stogo sijos buvo sustiprintos naujomis. Čia pora turi nedidelę virtuvę ir mažą treniruoklių centrą.

Miegamajame yra dideli langai, kurie įleidžia daug šviesos ir dovanoja gražų vaizdą.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e