Jauna mama išmetė savo naujagimę dukrą pro langą. Atvykę į tragedijos vietą gelbėtojai negalėjo sulaikyti ašarų

Naujausios žinios

21 metų Šelbi En Karter tapo mama visai nesenai. Jos dukra Keana atėjo į pasaulį vos prieš 12 dienų.

Netikėtai nedidelio Vajomingo miesto Ilinojaus valstijoje gaisrininkai gavo pranešimą apie degantį gyvenamąjį namą. Nuvykę ten, vyrai pamatė kraupų paveikslą. Pastatas buvo visas apimtas liepsnos, o šeimininkės niekur nebuvo matyti.

Tačiau iš nuolaužų krūvos po langu pasigirdo vaiko verksmas. Gelbėtojai ten rado naujagimę mergaitę, kuri, jų nuostabai, praktiškai nenukentėjo. Vėliau, atkūrę paveikslą, miestelio gyventojai buvo apstulbinti mažylės motinos veiksmų!

21 metų Šelbi En Karter tapo mama visai nesenai. Jos dukra Keana atėjo į pasaulį vos prieš 12 dienų. Šelbi motina ir visi jos giminaičiai vienu balsu sakė, kad jauna moteris labai laukė mažylės ir be galo ją mylėjo.

Iš visko sprendžiant, kilus gaisrui mūsų herojė pirmiausia puolė gelbėti dukrelę. Tik štai kelią išorėn iš antrame aukšte esančio vaikų kambario moteriai užkirto šėlstanti liepsna. Šelbi turėjo skubiai rasti išeitį iš padėties. Laimei, jauna motina nepametė galvos!

Pasodinusi mažąją Keaną į vaikišką autokėdutę , motina prisegė diržus ir išmetė vaiką pro langą. Būtent dėl Šelbi veiksmų jos dukrą rado gyvą ir sveiką. O štai pati jauna motina išsigelbėti jau nespėjo.

Šelbi kūną rado apdegusiame vaikų kambaryje. Medikai pranešė, kad moteris mirė apsinuodijusi smalkėmis. Stebėtina, kaip jai dar pavyko išgelbėti dukrelę, juk nepamiršk: jauna motina pagimdė vos prieš 12 dienų iki tragedijos!

Našlaite Keana neliks. Šelbi giminaičiai jau pareiškė, kad pasirūpins vaiku. Tame jiems padėti pasiryžo praktiškai visi miestelio gyventojai. Šiandien naujagimio motinos veiksmai laikomi tikru žygdarbiu!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e