Jei Radote Telefoną, Jo Negrąžinkite, Todėl Jis Yra

Naujausios žinios

Istorija, kurią šiandien jums papasakosiu, nutiko prieš kelerius metus. Įprastą nerūpestingą dieną grįžau namo iš universiteto, kai iš krūmų išgirdau keistus triukšmus. Po kelių akimirkų supratau, kad tai buvo telefono skambutis, ir radau išmanųjį telefoną: ne patį brangiausią, bet labai populiarų modelį.

Buvo vienas ne pats maloniausias momentas – įkrovimas buvo tik 2%. Atsižvelgdamas į tai, kad mano telefonas išsijungia 5 proc., Nusprendžiau įjungti telefoną į akumuliatoriaus taupymo režimą ir greitai nuvykau į namus, kad galėčiau jį įkrauti. Namuose pradėjo ateiti pranešimai apie praleistus skambučius ir SMS, kuriuose jie paprašė dukters grąžinti telefoną.

Na, gerai, aš jau tą akimirką padariau pirmą klaidą – palikau SIM kortelę telefone. Sąžinės graužimu padariau antrą klaidą – paskambinau numeriu, kuris atsiuntė SMS. Kitame linijos gale moteris atsakė ir iškart pradėjo klausinėti, kaip rastas telefonas ir kur aš dabar. Natūralu, kad į visus klausimus buvo atsakyta teisingai.

Tada paaiškėjo, kad padariau praktiškai lemtingą klaidą, būtent pavadiniau savo buvimo adresą. Po kelių valandų prie manęs priėjo policijos pareigūnai ir pareikalavo eiti su jais į skyrių, paėmus dokumentus.

Policijos poskyryje jie mane nuveda į tyrėjo kabinetą, kuriame sėdi 40 metų moteris ir maždaug 25 metų moksleivė, kuri natūraliai atpažįsta „plėšiką“ ir jos išmanųjį telefoną.

Širdis kulnuose, stresas, miglotos mintys galvoje – visa tai man nutiko vos per vieną minutę. Laimei, man pavyko pasiekti, kad mane atpažintų. Aš tuoj pat

Jis pradėjo ieškoti liudytojų, galinčių patvirtinti mano alibi „nusikaltimo padarymo“ metu.

Tai turbūt sekė baisiausios dvi savaitės mano gyvenime, per kurias turėjau įrodyti savo nekaltumą.

Noriu išreikšti ypatingą dėkingumą tyrėjui, kuris pasirodė esąs normalus vyras ir netikėjo tuo jaunuolio ir motinos psicho. Po kelių konfrontacijų, kai šis 15 metų nesusipratimas buvo nuolat sumišęs liudijime, visi kaltinimai man buvo nuleisti.

Tyrėjas patarė kreiptis į teismą dėl šmeižto. Natūralu, kad aš laimėjau teismą. Teismo sprendimu jie turėjo sumokėti man moralinę kompensaciją ir atlyginti visas teisines išlaidas. Be to, šiai šeimai buvo paskirta nemaža bauda.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Mano patarimas jums: pamatysite telefoną, arba nedelsdami išmeskite SIM kortelę, pasiimkite ją pas save, arba tiesiog praeikite pro šalį. Atminkite, kad jūsų kilnumas jums gali virsti tikra kalėjimo bausme.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e