Jei ryžiuose radote tai, jokiu būdu nevalgykite šių ryžių. Štai 4 būdai, kaip atpažinti netikrus ryžius

Naujausios žinios

Didelis ryžių suvartojimas paskatino atsirasti ant prekystalių ir padirbtus ryžius. Pasirodo, Kinijoje užfiksuota, kad į užsienį tiekiami padirbti ryžiai – plastikiniai.

Tokie ryžiai gaminami panaudojant bulvių krakmolą ir plastiko priemaišas, kad suteiktų jiems formą. Valgyti tokius ryžius tas pats, kaip valgyti polietileno maišelius. O jau apie naudą čia kalbos visai nėra.

Deja, kiekvienas gali parduotuvėje nusipirkti netikrų ryžių, niekas nuo to neapsaugotas. Todėl prieš verdant ryžius, geriausia juos patikrinti. Tam yra keletas paprastų, bet efektyvių būdų.

Pirmas būdas

Šaukštą ryžių užpilkite šaltu vandeniu ir palaikykite. Pažiūrėkite, kas vyks su grūdais. Jei ryžiai tikri, jie turi sugulti stiklinės apačioje, o ne plaukioti vandens paviršiuje.

Antras būdas

Uždekite. Jei ryžiai užsidegė ir jūs pajutote plastiko kvapą, sveikiname, jūs radote padirbtus ryžius.

Trečias būdas

Pabandykite sutrinti keletą ryžių grūdelių. Turi išeiti ryžių miltai. O netikras produktas pavirsta geltona mase.

Ketvirtas būdas


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šiam patikrinimui jums prireiks hermetiško konteinerio. Įberkite į jį truputį ryžių ir porai dienų padėkite į šiltą vietą. Ryžiai turėtų apsitraukti pelėsiu. Jei to nenutiko, vadinasi, ryžiai arba apdoroti chemikalais, arba tai plastikas. Tokio produkto valgyti nevertėtų.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e