Juoktis ar verkti? Pasiskiepijusiems nuo Covid-19 darbuotojams „Maxima“ duos 10 eurų vertės dovanų kuponus

Naujausios žinios

Savivaldybėms pradedant kviesti prekybos sektoriaus darbuotojus skiepytis nuo Covid-19, lietuviškas prekybos tinkas „Maxima“ pasiskiepijusiems savo darbuotojams suteiks 10 eurų vertės „Eurovaistinės“ dovanų kuponus.

Pasak prekybos tinklo generalinės direktorės Jolantos Bivainytės, „Maxima“ pasisako už darbuotojų teisę rinktis, o šis sprendimas buvo priimtas suprantant skiepų svarbą visuomenės ir darbuotojų saugumo užtikrinimui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiuo metu prekybos tinkle dirba apie 13 tūkst. darbuotojų. „Maxima“, palaikydama kiekvieno darbuotojo teisę rinktis, nusprendė atsidėkoti darbuotojams už sąmoningą ir visuomenei naudingą sprendimą skiepytis, suteikiant simbolinius 10 eurų vertės „Eurovaistinės“ dovanų kuponus. Šie galės būti išleisti ne tik sveikatos, grožio prekėms įsigyti, bet ir „Eurovaistinėje“ teikiamoms paslaugoms, tokioms kaip skiepai nuo erkinio encefalito, gripo. Dovanos kuponu galės pasinaudoti nebūtinai „Maximos“ darbuotojai, bet ir jų šeimos nariai.

„Gerbiame ir gerbsime kiekvieno „Maximos“ darbuotojas teisę rinktis. Vis dėlto suprantame, kad skiepijimo procesas yra svarbus ne tik mūsų darbuotojų, bet ir visos visuomenės saugumo užtikrinimui. Tikiu, jog paskata pasiskiepyti padės užtikrinti saugumą mūsų parduotuvėse. O tai yra mūsų svarbiausias prioritetas“, – pranešime cituojama J. Bivainytė. 

Kovo mėnesį bendrovė dar labiau sustiprino Covid-19 prevenciją ir siekdama užkardyti koronaviruso plitimo rizikas pradėjo reguliarius prevencinius darbuotojų tikrinimus greitaisiais Covid-19 antigenų testais. Kas 7–8 dienas testuojami apie 190 logistikos padalinio ir naujai atidaromos parduotuvės darbuotojų, vėliau įtraukiant ir kitas tikslines darbuotojų grupes. Greitajam darbuotojų testavimui „Maxima“ kas mėnesį bus skiriama apie 10 tūkst. eurų.

J. Bivainytė pabrėžia, kad koronaviruso grėsmių suvaldymas reikalauja užkardyti visas kylančias rizikas. Prevencinis darbuotojų nuo Covid-19 testavimas yra pasiteisinusi praktika. Iki šiol prevenciškai „Maxima“ darbuotojų testavimas PGR tyrimais buvo atliekamas tik tuose padaliniuose, kur užfiksuojama pasikartojančių užsikrėtimo Covid-19 atvejų, o dabar bus vykdomas reguliarus greitasis tikslinių darbuotojų grupių testavimas.

„Skiriame ypatingai daug dėmesio mūsų komandos sveikatai ir saugumui šiuo sudėtingu Covid-19 pandemijos laikotarpiu. Tik tinkamai apsaugodami savo darbuotojus nuo koronaviruso užsikrėtimo rizikos galime tikėtis sklandžios veiklos užtikrinimo“, – priduria J. Bivainytė. 

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e