Jūs įspėja: niekada niekam nepasakokite apie šiuos keturis jums labai svarbius dalykus iš savo gyvenimo

Naujausios žinios

Mes labai dažnai į savo gyvenimą prisikviečiame nelaimę, patys to nesuvokdamiTai, paprastai, nutinka atsitiktinai, iš nežinojimo. Nereikia kalbėti apie kai kuriuos savo slaptus dalykus su niekuo iš aplinkinių. Kitaip jūs patys prisišauksite bėdą!

Ekstrasensai sudarė sąrašą dalykų, apie kuriuos jokiu būdu negalima pasakoti kitiems žmonėms.

  • Asmeniniai santykiai ir meilė

Tai, kas vyksta šeimoje, turi likti paslaptimi aplinkiniams. Žinoma, mūsų laikais dauguma moterų dalinasi savo didžiausiomis paslaptimis su draugėmis. Kaip ir vyrai, kurie nieko prieš aptarti žmonos charakterį su draugais. Bet iš tiesų, tai daryti tikrai nerekomenduojama!

Juk tokie pokalbiai paprasčiausiai išardo nematomą energetinį apsaugos ratą, kuris yra aplink porą.

Netgi jei jūs pykstatės, neverta išnešti negatyvo į žmones. Viskas, kas vyksta šeimoje, turi likti griežčiausia paslaptimi.

  • Sveikata.

Labai mėgstama įvairaus amžiaus žmonių tema. Iš tikrųjų, tai labai intymus niuansas, kurio nereikėtų skelbti kitiems. Savo pasakojimais apie savo sveikatą jūs ištuštinsite savo geltonąją čakrą, kuri atsakinga už jūsų sveikatą ir savijautą. Kuo dažniau jūs kalbate apie savo sveikatą, tuo didesnė tikimybė, kad jums nebeužteks jėgų kovoti su ligomis.

Nesikreipkite į žmones, kurie negalės jums padėti. Jei jūs pasakojate apie savo ligą žmogui, kuris išmano apie tai ir gali jums padėti, tada tai pateisinama. Kitais atvejais reikia susilaikyti nuo panašių atviravimų.

  • Pajamos ir išlaidos.

Niekada niekam nepasakokite apie tikslias savo uždarbio sumas. Tokiu būdu jus patys atskleidžiate pašnekovui savo finansinį energetinį kanalą. To daryti tikrai nereikia !

Как только вы раскрываете перед посторонним человеком нечто сокровенное о себе, то сразу начинаете зависеть от его мыслей. И если они будут переполнены негативом, то вы можете потерпеть финансовые трудности и крах всех начинаний.

Kai tik jūs atskleidžiate pašaliniam žmogui svarbius duomenis apie save, jūs papuolate į to žmogaus minčių priklausomybę. Ir jei jis bus negatyviai nusiteikęs jūsų atžvilgiu, jums gali kilti finansinių sunkumų ir viskas, ką pradėsite, nueis niekais.  • Vaikų auklėjimas.

Niekada nesvarstykite savo vaikų auklėjimo su pašaliniais žmonėmis. Gali būti, kad jūs tokiose kalbose ir atrandate atokvėpį, bet energetinė jūsų vaikų apsauga subyra, kaip kortų namelis. Jei jūs netikite savo vaiku, nepasitikite juo, jaučiate jam blogą jausmą, tai iškart atsispindi jame. Tarp tėvų ir vaikų visada yra energetinis ryšys.

Kai tik jūs pradedate aptarinėti savo vaiką su pašaliniais žmonėmis, iškart susilpnėja jūsų vaiko apsauginis energetinis laukas. Galimas daiktas, kad tokios kalbos gali paveikti jo gerovę ir tolimesnį gyvenimą.

Išmokite valdyti savo emocijas ir laikykite liežuvį už dantų!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e