Jūs nustebsite sužinoję: Kodėl verta automobilyje turėti sodos pakuotę?

Naujausios žinios

Neseniai keliavau su tėčiu. Man kažko reikėjo pirštinių skyriuje, atidariau, ir ten buvo kepimo sodos pakuotė. Jei atvirai, tai mane šiek tiek nustebino. Pasirodo, kad ji ten nėra atsitiktinai. Jai tėtis rado tūkstantį ir vieną panaudojimą. Žinoma, žinojau, kad soda yra universali priemonė…

sodos

Šiandien pasakosime, kaip soda padeda susidoroti su rasojančiais automobilio langais ir dar pora gudrybių. Atradimas vairuotojams!

RASOJANTYS LANGAI AUTOMOBILYJE

Rasoja automobilio langas? Tai nesvarbu, ypač jei pirštinių skyriuje guli sodos maišelis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti kepimo soda į maišą ar kojinę ir padėti ją į patogią automobilio vietą. Soda puikiai sugeria drėgmės perteklių. Dėl to stiklas neberasos ir neužšals.

Soda taip pat padeda atsikratyti nemalonių kvapų automobilyje. Vėlgi, maišelyje šalia kvapo šaltinio galite palikti šiek tiek sodos. Norėdami būti tikri, galite išdėlioti kelis maišelius automobilio salone. Svarbiausia nepamiršti kartkartėmis keisti maišelių turinio.

sodos

Be to, valant automobilį, taip pat padės soda. Mažus nešvarumus lengviau nuvalyti patiems, nei kreiptis pagalbos į automobilių plovyklą. Geriausiai tai padaryti padės soda. Ji sugeba pašalinti apnašas nuo gumos. Norėdami tai padaryti, sumaišykite sodą su vandeniu santykiu 1: 1. Gaunate pakankamai tirštą pastą, kurią porą minučių reikia palaikyti užtepus ant paviršiaus, o tada nuvalyti šiurkščiu šepečiu.

Guma po šio valymo atrodo kaip nauja. Tai taip pat padės pratęsti jūsų padangų gyvenimą bent vienu sezonu. Neįtikėtina, kiek naudos duoda paprastoji soda.

sodos

Tačiau automobilio išorės valymui nenaudokite sodos, nes soda gali sugadinti paviršių ir palikti ant jo įbrėžimų. Naudokite ją atsargiai.

Soda taip pat naudinga kritiniais atvejais, kai reikia skubiai atlikti mini remontą. Kepimo soda ir superklijai kartu sukuria puikią siūlę ant įtrūkusių plastiko gabalų. Jums tiesiog reikia klijuoti paviršių superklijais, o viršų pabarstyti soda. Palaikykite porą minučių – dabar viskas tvirtai laikysis. Soda sutvirtins siūlę.

sodos

Tai užtaisys visus įtrūkimus. Mano tėvas net kažkaip sutaisė aušinimo sistemą. Iš esmės tokiu būdu galima užsandarinti priekinio stiklo įtrūkimus, tačiau jie bus pastebimi. Tinka tik kaip laikina priemonė.

Kaip matote, soda yra nuostabi priemonė, be kurios neapsieina nei vienas vairuotojas. Pavyzdžiui, dabar visada per naktį kojines su soda palieku savo automobilyje. Aš jau pamiršau, kaip rasoja langai automobilyje.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e