Kada geriausia eiti miegoti kiekvienam zodiako ženklui, jog gerai išsimiegotumėte?

Naujausios žinios

Ne visi esame vienodi ir ne visiems mums reikia tų pačių dalykų – kai kurie Zodiako ženklai mėgsta naktinėti ir miegoti iki pietų, o kitiems patinka eiti miegoti anksti ir keltis anksti ryte gerai pailsėjus.

Skaitykite, ir sužinosite, kokiu metu geriausia eiti miegoti kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

LAIKAS: 21:00. Avinui reikėtų eiti miegoti 9 valandą vakaro. Šio ženklo atstovų diena visuomet būna kupina veiklos, todėl jiems išsimiegoti reikia kiekvienos nakties valandos, kad naujai dienai išaušus jie būtų pilni jėgų. Kad būtų gerai pailsėję, Avinai privalo eiti miegoti anksti.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

LAIKAS: 22:00. Jaučiams labai patinka ankstyvi rytai. Jie anksti iš ryto mėgsta eiti pabėgioti, tuomet ramiai gurkšnoti kavą ir skaityti rytinį laikraštį. Ryte Jautis tiesiog žydi – visiems reikalams tvarkyti jiems tai pats geriausias laikas. Būtent dėl to Jaučiams būtinai reikalingas „grožio miegas“. Geriausias laikas Jaučiui eiti miegoti – 10 valanda vakaro. Taip jie ne tik spėja gerai išsimiegoti, bet taip pat ir nereikia aukoti vakarojimo.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

LAIKAS: 23:00. Dvyniai turi blogą įprotį gerokai per ilgai naktinėti. Kartais jų galvose sukasi tiek minčių, kad jie tiesiog negali užmigti! Tačiau Dvyniams taip pat patinka keltis anksti ryte ir produktyviai pradėti dieną, todėl jei pavyksta, jie stengiasi gultis anksčiau. Geriausias laikas Dvyniams eiti miegoti – 11 valanda vakaro. Taip jie spėja gerai pavakaroti, bet ryte vis tiek jaučiasi puikiai.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

LAIKAS: 22:30. Vėžiams patinka keltis anksti, bet jie yra linkę eiti miegoti vėlai. Geriausia jiems eiti miegoti 22:30. Jiems gali būti truputį sudėtinga atsigulti į lovą iki 11 valandos vakaro, tačiau jiems tikrai praverstų truputį daugiau miego. Vėžiams reikia taupyti energiją, kad ryte jie būtų gerai pailsėję ir dienos metu jaustųsi gerai.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

LAIKAS: 00:00 Liūtui geriausia eiti miegoti vidurnaktį. Anksčiau jie tiesiog negali užmigti – vakare tiesiog per daug veiklos. Liūtai mėgsta iki vėlumos šnekučiuotis su draugais ar žiūrėti mėgstamiausias televizijos laidas (kas gali būti geriau už serialų žiūrėjimą paslapčia naktį, ar ne?). Ryte Liūtams visada per anksti – kad ir kiek valandų jie būtų išmiegoję, vakare jie vis tiek naktinės.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

LAIKAS: 20:00 Mergelė labai metodiška ir viską planuoja iš anksto. Kad rytas jai prasidėtų gerai, ji privalo atsikelti labai anksti. Todėl geriausia jai eiti miegoti 8 valandą vakaro. Taip, tiesa… atrodo ankstoka. Tačiau Mergelė yra viską apskaičiavusi ir jai reikia būti tikrai, kad iš pat ryto ji bus pilna energijos ir viską ramiai suspės.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

LAIKAS: 00:00 Svarstyklės jokiu, visiškai jokiu būdu nėra vyturėliai. Ryte jos visada paniurusios ir iš lovos nelipa bent tuziną kartų nenuspaudusios snaudimo mygtuko. Jos mėgsta ilgai vakaroti, atsipalaiduodamos po ilgos dienos. Geriausia joms eiti miegoti dvyliktą valandą vakaro.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

LAIKAS: 01:00 Skorpionas yra šimtaprocentinė pelėda. Jam patinka vėlai naktį skaityti ar žiūrėti serialus ir jie tiesiog nieko negali atidėti rytojui – nesvarbu, kiek valandų. Skorpionai ankstyvų rytų tiesiog negali pakęsti – jie visuomet atsikelia paniurę ir pavargę. Viską, ką reikia, jie nuveikia vėlai vakare. Būtent todėl jie mieliausiai eina miegoti 1 valandą nakties.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

LAIKAS: 02:00 Šaulys yra tikrų tikriausia pelėda. Visus darbus jis dirba vidury nakties ir, tiesą sakant, jis turi daugiausia energijos, jei yra gerai išsimiegojęs iki vidudienio, o dieną pradėjęs popietės viduryje. Anksti užmigti Šauliams sekasi sunkiai – į dieną jie nori sutalpinti tiek daug. Šauliai mėgsta gultis į lovą 2 valandą nakties.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

LAIKAS: 22:00 Ožiaragiai mėgsta elgtis atsakingai. Jie niekada nesikrato pareigų. Kad diena praeitų produktyviai, jie mėgsta eiti gulti labai anksti, kad būtų gerai pailsėję. Todėl geriausia Ožiaragiams eiti miegoti 10 valandą vakaro. Tai nei per anksti, nei per vėlai – Ožiaragis ryte pabus puikiai išsimiegojęs.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

LAIKAS: 00:00 Vandeniui patinka vienam ramiai leisti laiką vėlai vakare. Naktį jie skaito knygas ir rašo dienoraščius. Miegoti Vandeniai eina dažniausiai apie vidurnaktį, bet ne todėl, kad leistų laiką su draugais ar vaikštinėtų kur nors mieste. Ne, jie laiką leidžia lovoje su pačiu svarbiausiu asmeniu – pačiu savimi. Ir šio įpročio jie visai nenori keisti.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20) LAIKAS: 23:00 Žuvų nebūtų galima pavadinti vyturėliais. Tikrai ne. Jokiu būdu. Lova yra jos mėgstamiausia namų vieta ir iš ten ropštis jai visai nepatinka. Bet Žuvims taip pat patinka į lovą eiti anksti ir miegoti tiek, kiek norisi. Tiesą sakant, Žuvims apskritai patinka miegoti ir saldžiai sapnuoti… Geriausia joms eiti miegoti 11 valandą vakaro.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e