Kauno klubas Miai užtrenkė duris: atlikėja kaltina G.Alijevą, bet įstaiga įvardijo kitą priežastį

Naujausios žinios

Penktadienio vakaras apkarto atlikėjai Miai Pilibaitytei – su drauge susiruošusi pasilinksminti Kaune, dainininkė buvo neįleista į populiarų vietos klubą „Mojo Lounge“. Pati Mia tikina, kad prie nemalonios situacijos nagus bus prikišusi neseniai su ja į konfliktą įsivėlusi ir tą vakarą klube koncertavusi atlikėja Goda Alijeva. Vis dėlto klubo bendraturtis pateikė visai kitokią versiją, kuriai įrodyti sako turintis netgi vaizdo medžiagos.

Panašu, kad neseniai socialiniuose tinkluose susikirtusių merginų konfliktas persikelia į kitą lygmenį. Štai Mia tikina, kad penktadienio vakarą su drauge išėjus pasilinksminti į vietos klubą „Mojo“, joms teko išgirsti netikėtą atsakymą.

„Tiesiog prie durų mums pasakė: ne, mes negalime jūsų įleisti“, – pasakojo atlikėja. Mia teigė tik vėliau sužinojusi, kad tąvakar ten su grupe „69 danguje“ koncertavo šiuo metu su jos buvusiu vyru susitikinėjanti atlikėja Goda Alijeva. Tarpusavy moterys dar visai neseniai buvo smarkiai susikibusios socialiniuose tinkluose.

Kaip tik panašiu metu instagrame G.Alijeva pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame paslaptingai užsiminė apie tai, kad šiandien į klubą įleidžiami ne visi. Na, pavyzdžiui, Mia. M.Pilibaitytė sakosi supratusi, kodėl iš „Mojo“ ji buvo išprašyta…

„Matyt, tokia yra klubo politika – kai kas nors koncertuoja, neįleisti. Ir iš viso, man šitas karas jau yra juokingas iki negalėjimo, – apie užsikūrusį jųdviejų su Goda konfliktą atsiliepė Mia. – Tai yra juokinga. Tai galbūt kai aš dabar kur nors būsiu, jų irgi bus galima neįleisti?“

Aštraus žodžio atlikėja negailėjo ir pačiam klubui – esą, jos neįleisdami, savininkai pasielgė labai neprofesionaliai. „Vilniuje taip nebūna, mes nei mušėmės, nei ką“, – nuogąstavo Mia.

Kaltas pavydas?

15min kalbinta atlikėja žodžio į vatą nevyniojo – dėl tokių veiksmų Godai esą tikrai reikėtų nusiraminti. „Šitas karas man labai juokingas. Tiesiog asmeniškai palinkėsiu Godai, kad truputį nusiramintų, nes toks jausmas, kad mums po 18-a metų ir mes čia kalamės.

Man ji neįdomi nei kaip žmogus, nei kaip atlikėja, nei jos veiklos neįdomios. Bet ji kelia apie mane story, tą žinau iš kitų žmonių. Tai yra labai juokinga ir vaikiška“, – sakė moteris.

Tiesa, dar visai neseniai atlikėjos smarkiai susikibo socialiniuose tinkluose, kur viena kitai pažėrė ne itin gražių epitetų. Po kandidato į Seimą Artūro Jomanto nuotrauka feisbuke Mia G.Alijevą traukė per dantį dėl esą prasto vokalo, o ši savo ruožtu užsiminė apie galimą narkotinių medžiagų ir alkoholio įtaką M.Pilibaitytės smegenims.

Netrukus konfliktas peraugo į atvirą pokalbį apie buvusį Mios vyrą Nerijų Antanavičių, kurio glėby dabar šildosi G.Alijeva. Čia Mia rėžė tiesiai šviesiai – jų puoselėjamų romantinių santykių ji visai nepavydi – ir atlikėjai siūlė pasvarstyti apie tai, kas nešasi namo jau kitos moters „išmestas šiukšles“.

„Tą karą eilinį sykį užvirė Goda. Tuo metu aš tiesiog užstojau savo draugą, apie kurį Nataliją pakalbėjo negražiai. Mes su Natalija apsipykome ir viskas. O kitą dieną prasidėjo Godos pareiškimai, visokios žinutės ir t.t. Po to dar susirašinėjome privačiai. Kam visa tai kapstyti? Aš nė vieno blogo žodžio apie Godą nepasakiau“, – apie komentarų mūšį atsiliepė Mia.

Paklausta, kodėl G.Alijeva ant jos galėtų laikyti pyktį, Mia teigė mananti, kad visa tai dėl N.Antanavičiaus. „Manau, kad ji labai bijo prarasti savo vyrą, nors man jis visiškai nereikalingas. Aš su juo išsiskyriau, tai gyvenkite, linkiu jums laimės, sveikatos ir kito. Tai juokas pro ašaras“, – teigė pašnekovė.

Tarp kitų priežasčių ji įvardijo ir galimą reklamos trūkumą – kitaip ji šios situacijos paaiškinti negali. „O ji dar kariauja, padedama mano nuostabaus buvusio vyro, kuris yra absoliutus intrigantas. Aš į tas intrigas nenoriu kištis“, – griežtai pabrėžė Mia.

Čia pat atlikėja paslaptingai užsiminė greitu metu besikreipsianti į teisininkus dėl esą neteisėtų Godos ir Nerijaus veiksmų, apie kuriuos plačiau papasakoti nepanoro.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad jie pasielgė negražiai. Jie supras, apie ką aš. Jeigu ji pasiduoda jo įtakai, kas yra lengva, aš jį pažįstu labai gerai… Manau, kad Nerijus yra labai stipriai pridėjęs rankas prie to, kas susiję su Godos pasiutimu“, – paslaptinga išliko Mia.

Anot jos, Nerijus yra „puikus manipuliantas“. „Taigi pažiūrėkite, už ką jis teistas“, – pridūrė dainininkė.

Goda Alijeva: „Mano sąžinė rami“

15min susisiekė ir su G.Alijeva, kuri sakė atsakymo į tai, kodėl Mia tąvakar nebuvo įleista į klubą, neturinti. „Aš čia nė prie ko“, – apie M.Pilibaitytės išsakytus kaltinimus atsiliepė atlikėja. Ji 15min pasiūlė kreiptis tiesiai į klubą „Mojo“.

Paklausta apie galimai neteisėtas veiklas, G.Alijeva smarkiai nustebo: „Mano sąžinė rami, nieko neteisėto nedarau“, – sakė ji.

Klubo bendraturtis: „Mia neturėjo kaukės“

Visgi netikėčiausią posūkį atlikėjų dramoje įnešė klubo „Mojo Lounge Kaunas“ bendraturtis, tą vakarą stebėjęs į klubą bandančią patekti Mią.

„Ji atėjo be kaukės. Apsaugos darbuotojas pasakė, kad ji turi dėvėti kaukę, o ji pasakė, kad jai taisyklės negalioja. Tada jai buvo pasiūlyta eiti kitur“, – kalbėjo atstovas.

Kaip teigė vyras, nemalonią situaciją įamžino ir vaizdo kameros. Vaizdo įrašu jis pasidalinsiąs pirmadienį.

Šaltinis: 15min.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e