KAŽKOKS KOŠMARAS – Bažnyčia sukrėsta: kunigas orgiją surengė ant altoriaus

Naujausios žinios

2020 metais Luizianos katalikų bendruomenę sukrėtė skandalas. Buvęs kunigas buvo sučiuptas užsiimantis lytiniu aktu ant bažnyčios altoriaus kartu su dviem moterimis. Žiniasklaida skelbia, kad šios savaitės pradžioje 39-erių vyras sulaukė teismo sprendimo už padarytą nusikaltimą.

Šią savaitę, pirmadienį, Luizianos apygardos teismas katalikų kunigui Travisui Clarkui skyrė bausmę už 2020 metais padarytą nepadorų nusikaltimą.

Teigiama, kad prieš porą metų vakare bažnyčioje degančias šviesas pastebėjo praeivis. Pažvelgęs į bažnyčios vidų, liudytojas pamatė T. Clarką pusnuogį, o šalia jo, prie pat altoriaus, vaikščiojo dvi pusnuogės, korsetais kūną prisidengusios moterys.

Pastebėjo praeivis

Praeivis iškvietė policiją, kuri netrukus ir atvyko į vietą. Pranešama, kad įvykio metu bažnyčioje taip pat buvo aptikti sekso žaislai bei trikojis, ant kurio buvo pritvirtina kamera. Įtariama, kad nešvankybes kunigas buvo sugalvojęs įamžinti ir prisiminimui padaryti vaizdo įrašą, rašoma thedailybeast.com.

Bažnyčioje kartu su kunigu buvusios moterys Mindy Dixon ir Melissa Cheng vėliau taip pat buvo pripažintos kaltomis. Internete buvo rastas vienos iš kaltinamųjų įrašas, kuriame moteris teigė, kad ji ir kita moteris šiuo metu ruošiasi „suteršti Dievo namus“.

Visi kaltinamieji liepos mėnesį pripažino savo kaltę dėl institucinio vandalizmo ir buvo lygtinai nuteisti dviejų metų laisvės atėmimo bausme. Teigiama, kad po kunigo ir moterų vandalizmo bažnyčios altorius buvo pakeistas nauju, kadangi vietos arkivyskupas šį įvykį pavadino „demonišku“ bažnyčios išniekinimu.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e