Keletas lašų pašalins visas burnoje esamas bakterijas, balina dantis, pašalins nemalonų kvapą!

Naujausios žinios

Vandenilio peroksidas yra viena iš naudingiausių medžiagų. Tai labai pigus produktas.

Galbūt todėl jis gavo pavojingo produkto „antspaudą“, kurį, be abejo, patvirtina tie, kurie nenori, kad jo naudojimas taptų populiarus.

Bet kuriuo atveju, kai kas nors smarkiai kritikuoja vandenilio peroksidą – ir net jei jis rodo „patikimus“ šaltinius, palaikykite ryšį. Ypač jūs esate natūralios medicinos gerbėjas.

Vandenilio peroksidas 1920-aisiais buvo sukurtas mokslininkų, kovojančių su infekcijos ir gangrenijos problemomis kareiviams per pirmąjį pasaulinį karą.

3% tirpalu jis yra vienas iš efektyviausių dezinfekavimo priemonių.

Nebrangus ir lengvai naudojamas produktas konkuruoja su kitomis farmacijos laboratorijomis ir namų ūkio bei ligoninių dezinfekavimo priemonėmis. Todėl komercinio intereso dėl jo naudojimo didelio masto nėra.

Kai kurie iš efektyviausių vandenilio peroksido naudojimo būdų yra šie:

1. Dantų šepetėlių laikymas vandenilio peroksido tirpale  pašalins bakterijas, kurios sukelia gingivitus ir kitas burnos problemas.

2. Nedidelis vandenilio peroksido kiekis  dezinfekuoja paviršių  geriau nei bet kuris kitas produktas. Ir puikiai tinka naudoti virtuvėse ir vonios kambariuose.

3. Vandenilio peroksido panaudojimas kojoms ir nagams sumažins  odos problemas ir pašalins grybus.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


4. Taikoma žaizdoms  (kelis kartus per dieną), apsaugo nuo infekcijų ir padeda išgydyti. Tai patvirtina daugybė gangreno regresijos atvejų.

5. Vandenilio peroksidas puikiai tinka naikinti veido ir spuogų.

Kiekvieną naktį, kai jūs einate miegoti, įdėkite medvilninį tamponą, įmirkytą vandenilio peroksidu 20-2 minučių. Jei naudosite nuolat, pamatysite puikius rezultatus.

6. Sumaišykite vandenilio peroksido tirpalą lygiomis dalimis su švariu vandeniu ir galite lašėti į nosį  su šaltu ir sinusitu  , 2-3 lašus į kiekvieną šnervę. Jis naikina mikrobus ir kitus kenksmingus mikroorganizmus.

7. Penkios lašeliai kiekvienoje ausyje užkerta kelią gripo ir kitų kvėpavimo sutrikimų atsiradimui   Tiesiog nuleiskite lašus į vieną ausį ir palaukite penkias minutes. Tada pakartokite procedūrą su kita ausimi.

8. Vandenilio peroksidas yra natūralus antiseptikas ir todėl gali būti naudojamas  dezinfekuoti rankas.

9. Jei norite kruopščiai nuplauti šviežius vaisius ir daržoves , įdėkite juos į talpą, užpildytą šaltu vandeniu, ir įpilkite 50 ml vandenilio peroksido.

Leiskite jam veikti maždaug 15 minučių ir tada nuplauti švariu vandeniu, kad pašalintumėte nešvarumus, vaškus (ypač iš vaisių, pavyzdžiui, obuolių ir citrinų) ir kitus teršalus.

10. Ar jūsų augintinis turi sužalojimų?  Vandenilio peroksidas taip pat gali būti naudojamas gyvūnų žaizdoms gydyti. Žaizda išgydys daug greičiau.

11. Ar turite rinitą ar sinusitą?

Neįmanoma gerai kvėpuoti? Padarykite naminį nosies purškiklį, sujungdami 1 šaukštą vandenilio peroksido ir 100 ml švaraus, filtruoto vandens. Tuomet per dieną švelniai nusiurbkite šnerves.

12. Ar norite natūraliai balinti dantis?

Padarykite burnos plovimą: į stiklinę šilto vandens pridėti 1 šaukštą vandenilio peroksido. Šis burnos plovimas turi trukti 30 sekundžių. Ir tai galima padaryti kasdien.

Be to, kad būtų pašalintos visos burnoje esančios bakterijos, ji balina dantis ir kovoja su blogu kvėpavimu.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e