Koronavirusu užsikrėtusi ir simptomus jutusi kirpėja vis tiek dirbo: aptarnavo 84 klientus

Naujausios žinios

JAV koronavirusu užsikrėtusi kirpėja aštuonias dienas ėjo į darbą ir priiminėjo klientus, nors ir jautė stiprius COVID-19 simptomus.

Visuomenės sveikatos specialistai skaičiuoja, kad per šį laiką kirpėja iš viso kontaktavo su 91 klientu ir bendradarbiu, rašo CNN.

Toks kirpėjos elgesys sukėlė skandalą ne tik Misūrio valstijoje, bet ir visose JAV, kur po truputėlį švelninamos karantinavimo taisyklės, siekiant suteikti galimybę užsidirbti verslams.

Pasak Springfildo-Grino apygardos sveikatos departamento direktoriaus Clay Goddardo, „Great Clips“ salone pas kirpėją apsilankė 84 klientai.

Apie kontaktą pranešė ir septyni moters kolegos.

Nėra aišku, kada kirpėjai buvo nustatytas koronavirusas, tačiau manoma, kad COVID-19 pasireiškė dar jai keliaujant. Kirpėja dirbo tuo metu, Misūrio valstijoje buvo leidžiama veikti barzdaskučiams ir grožio salonams.

C.Goddardas nurodė, kad salone apsilankę žmonės bus informuoti ir patikrinti, ar užsikrėtė koronavirusu. Pagal taisykles jie kirpimo metu dėvėjo veido kaukes. Kaukę turėjo ir kirpėja.

Kirpėjos tapatybė neatskleidžiama. Ji tiksliai nurodė kiekvieną žmogų, su kuriuo kontaktavo.

„Būsiu atviras – mes nebegalime turėti daugiau tokių atvejų. Tai negali tapti norma“, – įspėjo C.Goddardas.

Visuomenės sveikatos specialistai paskelbė ir užsikrėtusios kirpėjos maršrutus. Ji lankėsi prekybos centre „Walmart“, vaistinėje.

Pasak Johnso Hopkinso universiteto, JAV koronavirusas iki šeštadienio 19 valandos nustatytas 1 604 879 žmonėms. JAV nuo koronaviruso iki šio momento mirė 92 082 žmonės.

Misūrio valstijoje patvirtintos 677 mirtys nuo koronaviruso.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e