Koronavirusui sparčiai plintant, Lietuvos pajūryje – masė žmonių, dalis jų nedėvi kaukių

Naujausios žinios

Nors Lietuvoje pastarosiomis dienomis skaičiuojami rekordiniai koronavirusu susirgusių žmonių skaičiai ir Europoje pagal dviejų savaičių naujus užsikrėtimus atsidūrėme pirmoje vietoje, tačiau lietuvaičiai vis dar jaučiasi drąsūs – antrąją Kalėdų dieną Klaipėdos paplūdimiuose masės žmonių.

Žurnalistas užfiksavo kaip lietuvaičiai būriais vaikšto po paplūdimį, didžioji dalis nedėvi veido kaukių.

Pasivaikščiojus po Antrąją Melnragę matyti kaip žmonės pajūrio pakrante žingsniuoja šeimomis – po keturis, kai kurie ne tik su vaikais, bet ir su močiutėmis bei seneliais ar net draugais.

„Norėjome su žmona vykti prie Olando kepurės, tačiau prie patikros posto mūsų nepraleido pareigūnai, tad atvykome į Antrąją Melnragę. Čia išvydę vaizdelį nustebome – daugybė žmonių. Toks jausmas, kad joks karantinas neegzistuoja“, – pasakojo sutiktas klaipėdietis Mindaugas Mažonas.

Netrukus jis pridūrė: „O ką veikti namuose? Negi sėdėti prie stalų ir valgyti? Gražus oras, šviečia saulutė, paplūdimyje įkvėpti pušų gaivos – vienas malonumas.“

Pakalbinta kita jauna šeimynėlė – Marius ir Dovilė dėl masės žmonių nekreipė dėmesio ir tik pasidžiaugė, kad lietuvaičiai per šventes nesiburiuoja prie stalų, nevartoja alkoholio, o aktyviai su šeimomis leidžia laisvadienį.

„Žinome susirgimų skaičių ir pavojų, bet jei atvyksti ne visuomeniniu transporto, o nuosavu automobiliu, saugaisi, dėvi kaukę ir vaikštai atokiau nuo kitų – nėra pavojinga. Juk matome ir daug sportuojančių – vieni vaikšto su šiaurietiško ėjimo lazdomis, kiti – bėgioja paplūdimiu. Juk lauke susirgti tikimybė maža. Jei vaikštai ar sportuoji su šeima – nieko blogo nematome. Tačiau, žinoma, buriuotis su draugais – jau negerai“, – sakė klaipėdiečiai.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e