Košmaras: Į dukros kambarį įėjusi mama negalėjo patikėti savo akimis – nežinojo, ko griebtis. (Ne silpnų nervų žmonėms)

Naujausios žinios

Kiekvienas esame įpratę savo namuose pamatyti vieną kitą vorą. Tačiau Australijoje gyvenanti mama savo dukros kambaryje išvydo net ne dešimtis, o šimtus jų.

Socialiniame tinkle „Twitter“ plinta vaizdelis, kuriame matyti, kaip į kambarį įėjusi mama filmuoja, kas dedasi šalia langų. Įraše matyti, kad abiejuose kampuose priviso šimtai vorų – vieni didesni, o kiti dar visai mažyčiai.

„Kai dukra pasikviečia tave į kambarį, nes pamatė daug vorų, o tu pamatai, kad jų ne tiek ir daug – tik 50-60. Bet tada pažvelgi į kitą kampą ir pamatai, kad jų dar daugiau“, – įraše kalbėjo australė.

Moteris nežinojo, ką daryti, bet vėliau ėmė tikinti, kad jai tikriausiai reiktų juos nužudyti. Bet iš kitos pusės, jei jie liktų gyvi, jie pasirūpintų, kad jų namuose neliktų kitų gyvių.

Tačiau moters dukra kategoriškai pasakė, kad su jais kambaryje tikrai nemiegos.

„Tai dabar jau išsikraustysi?“, – iš dukros juokėsi mama.

Šį vaizdelį internete pamatę vartotojai liko pašiurpę. Kai kas teigė, kad negalėtų toliau gyventi tokiame name su tiek vorų: 

„Aš nualpčiau, jei tai pamatyčiau kambaryje. Tikrai bandyčiau nuomuotis butą ar parduočiau namą. Žinau, kad jie nepavojingi gyvybei, bet aš turiu didžiulę fobiją ir negalėčiau gyventi tuose namuose po tokio vaizdelio.“

Ir tokių komentarų – tikrai ne vienas.

Vaizdelyje yra užfiksuoti žaliavoriai, kurie ypač paplitę Australijoje. Šie vorai gali „įkasti“, bet jų nuodai nekelia pavojaus žmogaus gyvybei. Jie gali pasirūpinti, kad namuose neliktų nei musių, nei kitų nepageidaujamų vabzdžių. Tiesa, kai kurių tokių vorų kojų ilgis gali siekti net ir 15 centimetrų.

Savo akimis pamatyti, kokį vaizdą pamatė mama dukros kambaryje, galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e