Košmaras – Mama prieš mirtį nufilmavo, kaip ją įžeidinėja ligoninės darbuotojai: moteris klykė iš skausmo

Naujausios žinios

Socialiniuose tinkluose plinta šokiruojantis vaizdo įrašas, įsiutinęs milijonus internautų. 37-erių moteris Kanadoje nufilmavo, kaip jai gulint ligoninės lovoje ir klykiant iš skausmo medicinos darbuotojai ėmė ją įžeidinėti ir vadinti „velniškai kvaila“. Po dviejų dienų ligoninėje įrašą tiesiogiai savo „Facebook“ paskyroje transliavusi moteris mirė.

Septynių vaikų mama Joyce Echaquan į Kanados Kvebeko provincijos ligoninę buvo paguldyta dėl skrandžio skausmų.

Nuo siaubingų skausmų kenčianti moteris nusprendė nufilmuoti, kaip su ja elgiasi ligoninės medikai. Moteris raitėsi ir klykė iš skausmo, o įraše buvo girdėti, kaip medikai prancūzų kalba sako, kad Joyce yra „velniškai kvaila“ ir ji yra gera tik nebent seksui.

„Ar nustosi elgtis kvailai? Ar nustosi?“, – kalbėjo viena seselė.

„Priėmei blogus sprendimus, mieloji. Ką tavo vaikai pasakys, kai pamatys tave tokią?“, – klausė kita darbutooja.

„Ji gera tik seksui, daugiau niekam“, – teigė dar viena darbuotoja.

Po dviejų dienų ligoninėje moteris mirė. Joyce šeima teigė, kad ji turėjo problemų su širdimi ir mano, jog ji mirė, nes jai buvo suleista per didelė dozė morfijaus.

„Turiu septynis vaikus, kurie nebeturi mamos“, – sakė Joyce vyras Carol Dube.

Šokiruojantis įrašas Kanadoje sukėlė didžiulį pasipiktinimą ir net protestus. Joyce priklausė Atikamekų genčiai, todėl manoma, kad būtent dėl šios priežasties medikai su ja elgėsi šiurkščiai. Kitaip tariant, šiurkčiai besielgę medikai kaltinami rasizmu.

„Kaip ir visi Kvebeko gyventojai aš buvau šokiruotas rasizmo, kurį jai teko patirti“, – teigė Kvebeko premjeras Francois Legault.

Teigiama, kad viena ligoninės darbuotoja dėl šio incidento buvo atleista. Dėl incidento pradėti ir du tyrimai.

Kanadoje netyla kalbos dėl rasizmo vietinių aborigenų genčių atžvilgiu. Šalyje, kurioje yar daugiau nei 37 milijonai žmonių, aborigenai sudaro maždaug 5 procentus populiacijos. Dar 2019-aisiais Kvebeko valdžia pripažino, kad aborigenai Kanadoje patiria diskriminaciją.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e