Kurortinė šalis, kuri turistams sumokės už apsilankymą. Neblogai ką?

Naujausios žinios

Koronavirusas pasaulį apvertė aukštyn kojom – viena Europos valstybė yra pasiruošusi sumokėti turistams už tai, kad jie atvyktų poilsiauti ten.

Valstybės, kuriose nemažą pajamų dalį atnešdavo turizmas, neriasi iš kailio viliodamos svečius – juk pandemija šiam sektorius sudavė triuškinamą smūgį.

Malta pasiūlė itin originalų sprendimą – atvykėlius, ateinantį sezoną nusprendusius poilsiui pasirinkti būtent šią salos valstybę, žadama apdovanoti iki 200 eurų.

Žinoma, yra tam tikros sąlygos.

Svečiai Maltoje privalo apsistoti mažiausiai 3 naktims ir įsikurti viešbučiuose. Piniginės dovanos dydis priklausys nuo pasirinktos viešnagės vietos.

Pavyzdžiui, turistai, kurie apsistos 5 žvaigždučių viešbutyje, iš Maltos turizmo valdžios gaus 100 eurų ir dar tokią pačią sumą – iš viešbučio. Pasiūlymas galioja tik tam žmogui, kuris rezervuos apgyvendinimo paslaugą.

4 žvaigždučių viešbučiuose kompensacija sieks 150, o 3 žvaigždučių viešbutyje – 100 € kiekvienam rezervuojančiajam.

Maltai priklausančioje Gozo saloje įsikūrusiems turistams siūlomos 10 proc. didesnės kompensacijos.

Iš viso joms skirta 3,5 mln. eurų, tikimasi, jog ši priemonė padės pritraukti 35 tūkst. turistų.

Šioje valstybėje pajamos iš turizmo sudaro 27 proc. visos Maltos ekonomikos, iki pandemijos ji iš užsienio kasmet pritraukdavo apie 2,7 mln. svečių. Nuo praėjusių metų kovo turizmo statistika krito net 80 proc.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šiuo metu Malta pirmauja Europos Sąjungoje pagal gyventojų skiepijimo tempus – iki šiol bent vienos vakcinos dozės sulaukė jau 42 suaugusių maltiečių, valstybėje fiksuojamas ženklus Covid-19 atvejų sumažėjimas.

Turizmui šalis žada atsiverti nuo birželio 1-osios ir turėtų patekti į „žalią“ kategoriją pagal Jungtinės Karalystės klasifikaciją.

Britai žada tarptautines keliones atnaujinti gegužės 17-ąją.

Šaltinis: anglija.today


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e