Lietuvė pažėrė patarimų norintiems pasikeisti: vienas metodas itin veiksmingas ir rekomenduojamas

Naujausios žinios

Lietuvė Jovita Savickaitė jau 11 metų gyvena Londone. Daili šviesiaplaukė kausto praeivių žvilgsnius dėl grakščių savo kūno formų. Moteris įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus gali taip atrodyti, o norintiems ji visuomet išties pagalbos ranką.

Moteris kalbėjo, kad pokyčiams niekada nėra per vėlu. Svarbiausia – noras.

Nepaisant to, kad iki kalendorinės vasaros lieka vis mažiau laiko, tačiau niekada nėra per vėlu pradėti esminių gyvenimo pokyčių.

„Manau, kad niekada nėra per vėlu pradėti keisti savo gyvenimo būdą. Svarbiausia pradėti ne dėl to, kad artėja vasara, ne dėl kažkokios kitos progos. Reikia susimąstyti būtent dėl savęs – pakeitus gyvenimo būdą, keičiasi ne tik kūno linijos. Gerėja sveikata, jautiesi žymiai energingesnis ir laimingesnis. Pradedi mylėti save, o meilė sau yra labai svarbus aspektas mūsų gyvenime“, – pasakojo Jovita.

Moteris tikino, kad labai svarbu yra tiksliai žinoti, kokio rezultato žmogus nori, o siekiant įgyvendinti savo svajones, reikia daryti viską su meile: „Motyvacijos niekas neišugdys, jei pats to žmogus nenorės. Tai turi būti ne tik dabar, tai turi būti visada ir visur, tai turi tapti gyvenimo rutina. Kuomet žmonės viską daro su meile ir malonumu, tuomet motyvacija didėja kiekvieną dieną. Kuomet žmonės kankinasi vardan gerų rezultatų, tai – laikina. Jie greitai palūžta ir viską tiesiog meta galvodami, kad tai – ne jiems. Visi mes galime pasiekti puikių rezultatų, tačiau viską reikia daryti teisingai.“

Lietuvė įsitikinusi, kad pirmas žingsnis tikslo link yra tinkamos mintys. „Pirmiausiai reikia pradėti nuo savo minčių. Dažnai sakau visiems, kad pirmiausiai pasikalbėkite pats su savimi, ar tikrai esate pasiruošę pokyčiams. Norėti mes visi galime, bet ne visi turi stiprią valią. Kai jau tikrai žinosite, kad esate pasiruošę keisti gyvenimo būdą, pradekite palengva – nespauskite savęs per daug, bet kiekvieną dieną darykite tai, kas vestų jus į priekį, o ne atgal“, – patarimais dalijosi Jovita.

Moteris ne tik dalina patarimus žmonėms, kurie nori pakeisti savo gyvenimo būdą, tačiau ir sudarinėja mitybos planus, veda treniruotes. Todėl ji neretai pasidalija ir savo klienčių pasiektais rezultatais.

„Feisbuke esu įkėlusi labai daug rezultatų. Svarbiausiai nenorėti visko greitai, nes tuomet, jei taip nenutinka, tiesiog būna lūžis ir didelė žmonių dalis sustoja, grįžta atgal prie savo seno ritmo. Svarbu nesustoti, nesvarbu, kaip lėtai, ar greitai viskas vyktų. Vieną dieną vis tiek pasieksite savo tikslą. Visos mano klientės tikrai stengiasi ir įdeda 120 proc. darbo. Todėl turi tikrai labai greitus ir gerus rezultatus“, – sakė pašnekovė.

Šiuo metu moteris sudarinėja mitybos planus bei veda virtualias treniruotes. Ji džiaugėsi, kad klientų turi sočiai, o kiekvienas mitybos planas yra kuriamas individualiai, atsižvelgiant į žmogaus poreikius: „Dirbu su mitybos planais. Su sporto programomis šiek tiek esu sustojusi, nes jau neužtenka laiko paroje. Tad siūlau visada prisijungti į online vedamas treniruotes, kur tikrai merginos gauna daug motyvacijos ir palaikymo. Aišku, kad ne visi tikrai gali prisijungti į mano vedamas treniruotes tiek online, tiek gyvai, dėl tam tiktų sveikatos problemų, nes mes dirbame tikrai labai sunkiai, todėl tiems žmonėms siūlau pradėti pirmiausiai nuo mitybos ir ištaisyti klaidas.“

Moteris sakė, kad jeigu nori pakeisti savo išvaizdą yra svarbūs 2 aspektai: mityba ir sportas.  „Nesvarbu, koks tai būtų sportas: pasivaikščiojimai gryname ore ar kitokio pobūdžio užsiėmimai. Manau, kad jei jau pradėti siekti tikslo, tai reikia daryti tiek su mityba, tiek ir su sportu. Be abejo, be mitybos mes tikrai nesijausime taip gerai ir nepasieksime norimų rezultatų. Nepamirškime ir poilsio“, – dėstė moteris.

Jovita kalbėjo, kad žmogus, kuris pradeda sveikai maitintis, greičiausiai susidraugaus ir su sportu, nes norės dar labiau patobulėti. „Tik su sveika mityba įmanoma pakeisti savo formas. Galiu pasakyti iš savo patirties, kad tas žmogus, kuris jau įsivažiuoja į tą ritmą, jam tik mitybos nebeužtenka, jis nori daugiau ir daugiau iš savęs, tad anksčiau ar vėliau sportas atsiranda jo gyvenime. Mes esame labai savikritiški – jeigu ir atrodom gerai, mes norime dar daugiau. Tai geras ženklas, žmogus parodo koks užsispyręs ir kiek daug jis gali“, – sakė ji.

Ji patarė, kaip taisyklingai valgyti, kad nepalūžtumėte: „Susinormuokite viską teisingai. Valgykite dažnai, bet po mažai. Nepradėkit atsisakyti visų produktų, kurie, jūsų manymu, yra negeri, nes kažkas pasakė, ar kažkur perskaitėte. Viską darykite apgalvotai. Atraskite tai, kas jums tinka labiausiai ir kas teikia jums džiaugsmo. Nepamirškite per parą valgyti 5 kartus, kas 2-3 valandas. Tai yra labai svarbu. Planuokitės savo valgymus. Tai – būtina, nes kitu atveju – prasidės papildomi užkandžiavimai, kurie ir stabdo jus, ir dar labiau išblaško nuo tikslo. Turite žinoti, kad yra žodis „ne“. Čia, kaip aš sakau, išlieka tik stipriausi. Kas iš to, jeigu didelė žmonių dalis pasiekus gerus rezultatus galvoja, kad viską metus tokie išliks? Ne. Tai darbas visam gyvenimui.“

Tiesa, ji pridūrė, kad yra vienas metodas, kuris yra itin veiksmingas: „Aš visada sakau savo klientams: „Nusifotografuokite save iš visų pusių. Pasižiūrėkite iš šono į save. Paklauskit savęs: ar taip norit atrodyti, ar toliau norit taip gyventi ir dejuoti?“ Reikia ne tik kalbėti, reikia sunkiai dirbti. Padejuoti mes visi galime, o kas iš to?

Kai pakeičiau savo gyvenimo būdą, pasikeitė mano gyvenimas 100 proc. Dažnai girdžiu, kad iš manęs sklinda pasitikėjimas savimi. Gal aš to nejaučiu, bet, turbūt, kai sugebėjau viską pakeisti kardinaliai, pasikeitė ir asmenybė. Čia geras ženklas taip pat. Pasitikėjimas turi būti visur. Tai veda sėkmės link!“

Šalinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e